Komentarz KRN.pl: Jaki skutek odniosą rozmowy prowadzone przez rząd w sprawie deregulacji?

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Komentarz KRN.pl: Jaki skutek odniosą rozmowy prowadzone przez rząd w sprawie deregulacji?

Komentarz KRN.pl: Jaki skutek odniosą rozmowy prowadzone prz

Post autor: keru » 2012-06-22, 22:57

Skomentuję cytat z powyższego tekstu:

"...chęć sprowadzenia trudnego zawodu pośrednika do rangi sprzedawcy, a tym samym zniwelowanie – i tak słabego – zaufania klienta do pośrednika."

Po pierwsze, być dobrym sprzedawcą to sztuka i jeśli ktoś uważa, że urąga jego godności określanie go tym pojęciem, to ma problem. Prawdziwy sprzedawca, jeśli chce być skuteczny i przebić konkurencję, sam z siebie poszerza swój kunszt. Nie potrzebuje do tego żadnych licencji czy certyfikatów.

Po drugie, skoro dotychczas pośrednictwo w obrocie nieruchomościami było licencjonowane, a i tak zaufanie było słabe, to przyczyn należy szukać gdzie indziej. Może by tak skupić się jednak na odpowiednim podejściu do klienta.

Jako pośrednik rozwijam przede wszystkim zdolności sprzedawcy, a reszta tworzy ważny, ale dodatkowy tylko atut.

Komentarz KRN.pl: Jaki skutek odniosą rozmowy prowadzone prz

Post autor: dana » 2012-04-24, 19:54

Uwazam,iz posrednicy zatrudnieni w biurach nieruchomosci bezwarunkowo powinni posiadac wiedze potrzebna w posredniczeniu.Tymczasem lapia adresy z gazet,portali internetowych,z tablic ogloszeniowych,gdzie sprzedajacy oglaszaja chec sprzedazy nieruchomosci,osaczaja,"ubezwlasnowolniaja" sprzedajacego,ktory w nadziei na rychla transakcje,zrezygnowany z dzialania na wlasna reke,wkoncu podpisuje umowe z 15-20 biurami i nic sie przez okres roku i wiecej nie dzieje.Brak starannosci pod kazdym wzgledem.Jak sie trafi przypadkowo klient to okaza towar,bez widocznych objawow zainteresowania,zachety itd.Czas poswiecony na zawarcie umowy jak i okazanie dla klienta jest krotszy niz czas sprzedazy na bazarze marchewki.

Komentarz KRN.pl: Jaki skutek odniosą rozmowy prowadzone prz

Post autor: KRN » 2012-04-24, 19:54

Zapraszamy do dyskusji o artykule „Komentarz KRN.pl: Jaki skutek odniosą rozmowy prowadzone przez rząd w sprawie deregulacji?”.

Przeczytaj artykuł


Na górę

cron