Komentarz KRN.pl: Jak oceniasz likwidację obowiązku doskonalenia zawodowego wynikającą z deregulacji?

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Komentarz KRN.pl: Jak oceniasz likwidację obowiązku doskonalenia zawodowego wynikającą z deregulacji?

Komentarz KRN.pl: Jak oceniasz likwidację obowiązku doskonalenia zawodowego wynikającą z deregulacji?

Post autor: p.P » 2013-08-23, 16:26

Szkolenia były za drogie jak na zakres tematyczny . Oczywiście szkolenia powinny być ale dobrowolne.Niech każdy ma możliwość wyboru szkolenia jakie jest jemu przydatne w pracy a nie przymus szkolenia.Tylko do szkoły na poziomie podstawowym mamy obiązek uczęszczać. Podobnie powinno być ze szkoleniami specjalistycznymi . Wiele szkoleń w ramach 24 godzin trzeba było wielokrotnie zdublować aby mieć te 24 godz. Stowarzyszenia miały w swojej ofercie większość szkoleń dopiero od września. Pośrednik w obrocie nieruchomościami powinien mieć oferowaną wiedzę która nie jest powszechnie dostępna w internecie czy gazecie . Po deregulacji właśnie wiedza powinna być tym sztandarem w pracy pośrednika. Zawód ten zyska ponownie uznanie gdy biura podobnie jak kancelarie adwokackie staną się miejscem gdzie klient będzie się zwracał o regulację stanu prawnego nieruchomości. Ci co zdawali egzamin państwowy i przy tej okazji mieli możliwość zetknąć się z tzw. casusami jakie są w prawie dotyczącym nieruchomości wiedzą jak ogromną wiedzę trzeba mieć gdy nieruchomość ma od wielu dziesiątek lat nieuregulowany stan prawny . To właśnie taką wiedzę powinii prezentować w swojej pracy pośrednicy. Egzaminy państwowe powinny więc ponownie powrócić w formie dobrowolnej organizowanej przez Stowarzyszenia . To Klient będzie wybierał w przyszłości lepiej wykształconego pośrednika. Podobnie jest teraz z lekarzami . Nie chodzimy po poradę do lekarzy którzy źle leczą . Tylko wysoki poziom wiedzy prezentowany przez pośredników pozwoli docelowo uregulować ten rynek na odpowiednim wysokim poziomie. To powinien być cel nadrzędny na najbliższe lata w tej profesji. co do wyników głosowania podobnie jak poprednik mam wątpliwości czy są prawdziwe Wprawdzie było to w ub. roku ale teraz gdy już niedługo licencje nie będą konieczne w pracy pośrednika to niestety wiedza nadal w tej pracy będzie potrzebna . pozdrawiam pośrednik z Poznania

Komentarz KRN.pl: Jak oceniasz likwidację obowiązku doskonal

Post autor: g;g;g » 2012-11-26, 17:43

żenujący artykuł a te wyniki to śmiechu warte sami to napisaliście

Komentarz KRN.pl: Jak oceniasz likwidację obowiązku doskonal

Post autor: KRN » 2012-11-26, 17:43

Zapraszamy do dyskusji o artykule „Komentarz KRN.pl: Jak oceniasz likwidację obowiązku doskonalenia zawodowego wynikającą z deregulacji?”.

Przeczytaj artykuł


Na górę

cron