OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: Gość » 2018-08-04, 01:24

PROMABI pisze:Witaj,

"Lola" czy korzysta Pani na stałe z usług naszej Firmy? Jeśli tak i z jakiegoś powodu jest Pani niezadowolona to prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta, aby tą sprawę wyjaśnić. Zarówno z Właścicielami mieszkań jak i Najemcami mamy stały kontakt, a wszelkie niejasności są wyjaśniane w najszybszym możliwym terminie.

Pozdrawiamy,
Zespół PROMABI

--------------------------------------------------
Zespół PROMABI kpi sobie z Loli, a przede wszystkim z innych forumowiczów.
Wszystko co zespół PROMABI raczył powyżej napisać, to są wierutne bzdury, a rzeczywistość jest dokładnie odwrotna.
Dział obsługi klienta - miłe panie (albo tylko jedna, gdyż nigdy się nie przedstawia), które niczego i nigdy nie załatwiły ani nie rozwiązały żadnego problemu. Tam decyduje niejaki Józef Kajta, który gdzieś zniknął (tzn. schował się za tymi paniami).
PROMABI wynajęło jakiemuś elementowi stare, niewyremontowane mieszkanie (jedynie brudne ściany zostały pomalowane przez jego właściciela - nie przez PROMABI) i od stycznia 2018 roku ten element terroryzuje mieszkańców (Właścicieli) kamienicy.
Wielokrotne interwencje Policji, mandaty nakładane na mieszkańców tego lokalu, dziesiątki skarg do biura PROMABI nie odniosły skutku. Po prostu zero reakcji, jakby PROMABI nie istniało. Na początku PROMABI poinformowało Administratora budynku, że dwie interwencje Policji spowodują rozwiązanie umowy. Interwencji było więcej niż dwie, więc PROMABI zmieniło swoje honorowe zasady i w kwestii rozwiązania umowy nabrało wody w usta.
Element ten to podobno jacyś studenci szkoły tańca, typy rzadkie, które śpią w dzień, a imprezują w nocy (wrzaski, piski, skoki). W nocy też coś ćwiczą lub trenują. Gdy mieszkańcy kamienicy nie mogą tego już znieść i zwracają im uwagę na zakłócanie ciszy, to grożą pobiciem.
I co na to wszystko pan Kajta?? OCZYWIŚCIE NIC.
Reasumując, tak postępują ludzie niehonorowi, niesłowni, którzy doraźny zysk cenią wyżej niż uczciwe prowadzenie biznesu. Cała reszta wraz z internetowymi deklaracjami uczciwości to oczywiście marketing. Ale pozostałe biuro o tym doskonale wiedzą.

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: lalalala » 2018-07-11, 21:44

novision padł i pan Józef wpadł na genialny pomysł jak w inny sposób naciągnąć klienta, szacun!!!

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: zgadnyZlola » 2018-06-11, 20:45

Potwierdzam zdanie Loli,
Wynajmowanie od nich to dramat,
Nikt nie mówi dwa razy tego samego, co telefon, co email, to co innego można usłyszeć,
Jeśli w ogóle uda się skontaktować,
A i kaucja oczywiście jest po to by rozliczyć ją dla siebie, niezależnie od wszystkiego.

Zdania posiadaczy mieszkań też mnie dziwią, bo my mieszkaliśmy w mieszkaniu nowym, wyremontowanych przez promabi ...
Mnóstwo usterek, część takich, które deweloper powinien usunąć na własny koszt w ramach gwarancji, ale promabi taki lokal odebrało, choć mogło nie odbierać - wg mnie to działanie na szkodę właściciela,
Część załatwialiśmy my sami z deweloperem - no bo szkoda i część była uciążliwych (niedomykające się drzwi na złej wysokości, zamki, czy brak wkładek centrujących, etc.),
Wiatr w gniazdach to najmniejszy problem,
A i poziom wykończenia pozostawiał wiele do życzenia, wspólnej płaszczyzny chyba żadne dwie płytki nie miały, krawędzi krzywe, wystające spod fug, słabe fugi jak gips (być może źle wymieszane) i wiele wiele innych - ja u siebie w mieszkaniu czegoś takiego jak tam widziałem na pewno bym nie odebrał,
No ale im nie zależało, bo nie robili dla siebie a i firma remontowa też pewnie zaprzyjaźniona, choć tego nie wiem ...

Teraz sam kupuję dwa mieszkanka na wynajem i jedno wiem - promabi na pewno będę omijał szerokim łukiem.

A ilość pozytywów w tym wątku na prawdę zastanawia ... da się sprawdzić IP?

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: slawek6 » 2018-03-21, 10:11

Obecnie kto obsługuje ten najem mieszkań w Polsce

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: legit » 2018-03-07, 13:55

Jeśli chodzi o warszawskie nieruchomości to polecam biuro Eugeniusza Jaworskiego. Ma pieczę nad moim mieszkaniem podczas kiedy ja jestem zagranicą. Współpraca układa się bez zarzutu, kontakt jest bezproblemowy - mailowo czy telefonicznie się dogadujemy. Ale generalnie nie ma żadnych problemów, aktualni lokatorzy się spisują ;) Zostawiam Wam w razie czego nr telefonu 603 195 624

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: Andrzej R. » 2018-02-27, 13:41

Rzeczywiście same pozytywne opinie. Pewnie z tego powodu, że wypowiadają się wynajmujący.
Płacą 12% i są zadowoleni.
Czy wiadomo jak Promabi radzi sobie z uciążliwymi lokatorami?
Tzn. z takimi, którzy wprawdzie płacą, ale dewastują życie innym mieszkańcom bloku lub kamienicy?
Czy w ogóle reaguje, a jeśli tak to w jaki sposób?
Ile Promabi miało procesów sądowych?

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: mariann » 2018-02-27, 09:43

Po babci mamy w rodzinie mieszkanie w Warszawie. Mieszkam jednak za granicą i ciężko było planować wynajem. Przez rok mieszkanie stało niezagospodarowane. Udało mi się później nawiązać relację z firmą pmspoland.pl i przejęli na siebie wynajem nieruchomości. Moja rola sprowadza się właściwie do tego, że dostaję cyklicznie raporty finansowe i powiadomienia o stanie mieszkania. Trochę pieniędzy przyznam jest z tego. Polecam, bo bardzo długo szukałem takiego rozwiązania, a ile nerwów z najemcami ewentualnymi się najadłem wcześniej to nawet nie pytaj.

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: sigmasig » 2018-01-29, 11:43

to jest najważniejsze ze spełnili twoje oczekiwania i ze jesteś zadowolony
analiza-zywnosci.pl/

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: Dobra JA1 » 2017-12-19, 14:39

Dobra JA pisze:Witam, też dołożę swoje pięć groszy w dyskusję. Generalnie nie będę oryginalna bo akurat i moje mieszkania ogarnia PROMABI. Ja jestem zadowolona, bo najemcy są póki co ok, płatności spływają regularnie z drobnymi poślizgami jak najemca się spóźni, ale na szczęście rzadko się t zdarza.

Moi znajomi mają też mieszkanie, ktorym zarzadza Promabi, mamy porownanie, bo w gorszej troche lokalizacji, trudniej wynająć wiec i pustostany się zdarzały, ale na szczescie nie długie.

Mam nadzieje, ze troche pomogłam :) Pozdr


ps: Krakowiaczek z przekory takie samo zakonczenie dałam :) ciekawe czy ktos z Promabi śledzi te komentarze.

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: Dobra JA » 2017-12-19, 14:37

Witam, też dołożę swoje pięć groszy w dyskusję. Generalnie nie będę oryginalna bo akurat i moje mieszkania ogarnia PROMABI. Ja jestem zadowolona, bo najemcy są póki co ok, płatności spływają regularnie z drobnymi poślizgami jak najemca się spóźni, ale na szczęście rzadko się t zdarza.

Moi znajomi mają też mieszkanie, ktorym zarzadza Promabi, mamy porownanie, bo w gorszej troche lokalizacji, trudniej wynająć wiec i pustostany się zdarzały, ale na szczescie nie długie.

Mam nadzieje, ze troche pomogłam :) Pozdr

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: Waclaw247 » 2017-12-18, 13:47

A no ciekawe informacje musze przyznać. Myśle, że warto na to zwrócić uwagę.

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: Krakowiaczek » 2017-12-18, 11:18

Jasmin pisze:Jak długo trwają pustostany w Waszych mieszkaniach? Z tego co widzę na forum to w Promabi albo nie ma ich w ogóle albo są bardzo krótkie. Dlatego proszę żeby sie wypowiedzialy osoby, którym umowy najmu kończą sie np. poza sezonem. Ile wtedy czekaliście na kolejnego najemcę?
Czy Promabi trzyma nadal poziom, który mialo rok czy 2 lata temu?U mnie jest bardzo mało pustostanów w ogóle, Promabi zarządza na najwyższym poziomie i starają się "wymieniać" najemców, żeby mieszkanie nie stało puste. Poza sezonem może być różnie, ale wiem ze się starają i raz moje wynajęli od 1 stycznia :mrgreen:

Tak informacyjnie. Raz miałem akcję, że najemca nie płacił niestety, zrobili wszystko żeby szybko zakończyć umowę i go wyprowadzić. Z jednej strony można mieć żal że firma, a z drugiej strony nie wszystko da sie przewidzieć, czasem najemca wygląda super przechodzi naszą weryfikację a okazuje się, ze nie płaci. Ja dziękuję Panu Józefowi ze to ogarnął i się nie musiałem stresować sprawa.

Mam nadzieje, ze troche pomogłem. Pozdr

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: Jasmin » 2017-11-23, 23:29

Jak długo trwają pustostany w Waszych mieszkaniach? Z tego co widzę na forum to w Promabi albo nie ma ich w ogóle albo są bardzo krótkie. Dlatego proszę żeby sie wypowiedzialy osoby, którym umowy najmu kończą sie np. poza sezonem. Ile wtedy czekaliście na kolejnego najemcę?
Czy Promabi trzyma nadal poziom, który mialo rok czy 2 lata temu?

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: WITEK111 » 2017-11-02, 23:50

Krzysiek pisze:Hej, poszukuje firmy do zakupu a później zarządzania tymi mieszkaniami . Mieszkam za granicą wie nie ma szans na moje częste wizyty w kraju. Celuje w Gdańsk, ale nie ograniczam się do jednego miasta, po prostu do Gdańska mam najbliżej. Jeżeli ktoś zna lub korzystał z firmy która pomaga w zakupie a później w zarządzaniu proszę o kontakt chris7rmcf@gmail.com lub po prostu prosze o odpowiedz na forum


Witam wszytskich. Jak sie zastanawiasz to uderzaj do Promabi. U mnie extra wszystko poszlo tyle ze zmienilem miasto inwestycji na Kraków, bo akurat Promabi mnie przekonało ze wszystkich sprawdzonych przeze mnie firm. Jakbys miał pytania to pisz, czasem zerkam na forum to odpowiem. Pozdrawiam

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: Babuu22 » 2017-10-24, 15:19

Moim mieszkaniem Promabi zarządza od ponad 4 lat i bez problemu się wszystko odbywa. Wiadomo zdarzają się poslizgi drobne np. w płatności za czynsz administracyjny przy zmianie najemców, ale z tego co wiem mają już mieszkań duuużo więc ogarnięcie z dnia na dzień pewnie nie zawsze się udaje.

"mario12155" co do Twojej uwagi z doświadczenia mojego, kaucja jest owszem wyższa niż jeden czynsz najmu jak to się przyjęło, ale moim zdaniem bardzo sensownie. Dla przykładu: mieszkanie za 2000 najem + 300 czynsz administracyjny i kaucja ok. 2500 - 2600 zł. Nie wydaje mi sie to dużo. Zależy też pewnie od standaru mieszkania :) nie bardzo się znam. Ogólnie ja jestem zadowolony.

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: mario12155 » 2017-10-23, 14:48

ja słyszałem, że nie przyjmują wszystkich mieszkań no i nie wiedzieć czemu pobierają od najemców wysoką bardzo kaucję - co może ich odstraszać

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: MagdaMm » 2017-10-22, 08:33

Zastanawiajace pozytywy na forach dla Promabi Krakow, ale z drugiej strony mialam przyjemnosc poznac osoby tam pracujace i naprawde bez pudła. Pelna kultura, zaangazowanie, wiedza w temacie. Oddalam im swoje mieszkanie po dlugich poszukiwaniach i poki co jestem zadowolona bardzo. Mieszkanie wynajete, dostalam skan umowy najmu, wszystko zalatwili w moim imieniu. Mogloby byc troche taniej, ale jak to na rynku za jakosc trzeba zaplacic :) ja wole doplacic wiecej i wiedziec ze w nocy o północy ktos zareaguje jakby cos sie dzialo albo ze faktycznie beda szukac najemcy jak bedzie puste. Polecam.

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: KrakowWynajmeM.1 » 2017-09-09, 17:37

Nie dopisalo sie jedno zdanie w mojej opinii.
Chyba ze mieszkanie jest w kiepskim miejscu.... wydaje mi sie ze firma nie ma wielkiego biznesu w szukaniu nowego najemcy na sile za 300-400 zl. Jak to liczyłem to w zasadzie taki mniej wiecej koszt znalezienia jak sa ogloszenia, pracownicy itd. Pozdr

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: KrakowWynajmeM. » 2017-09-09, 17:18

Potwierdzam opinie odnośnie Promabi. Ja jestem zadowolony bardzo. U mnie platnosci bez pudła. Praktycznie idealnie jak chodzi o media. Do mnie za najem zawsze 15 dnia miesiaca. Jesli chodzi o pustostant to nie zgodze sie z opinia wyzej. Przerwa max do miesiąca, umowy roczne zawsze chyba ze sie zgodze na krotsza. Wydaje mi sie ze opinia o tym, ze Promabi kasuje za nowego i specjalnie robi zawsze 9 mcy jest troche przesadzona. Chyba ze mieszkanie jest w kiepskim miejscu i slabo sie wynajmuje. Firma jako taka stara sie bardzo. Pozdrawiam

Re: OBSŁUGA NAJMU MIESZKAŃ

Post autor: PawelKrakow » 2017-08-26, 16:50

Ja tez jestem z Promabi. W zasadzie u mnie mieszkanie caly czas wynajete i owszem biora za nowego, ale poki co najemca mieszka 3 rok. Takze nie mogę zgodzić sie z opinia "marcepan". Płatności zdarzyło sie opoznienie raz moze dwa, ale dla mnie osobiscie to nie problem. Wazne ze płacone ;) a poślizg rzecz zrozumiala przy tej ilosci mieszkan.

"marcepan" czemu nie zmienisz firmy jak Promabi Ci nie odpowiada??

Na górę

cron