pożyczki

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: pożyczki

Re: pożyczki

Post autor: Cero32 » 2019-11-21, 09:12

Donielwrw pisze:Wszystko zależy na jaki procent, długość kredytowania i kwoty. Trzeba wszystko dokładnie wpierw sprawdzić, żeby poznać najlepszą opcję. Ja bym wpierw dużo poczytał na internecie i zobaczył co oferują banki.


Dokładnie. Bez wiedzy na ten temat możemy mieć niemałe problemy.

Re: pożyczki

Post autor: Donielwrw » 2019-11-19, 14:28

Wszystko zależy na jaki procent, długość kredytowania i kwoty. Trzeba wszystko dokładnie wpierw sprawdzić, żeby poznać najlepszą opcję. Ja bym wpierw dużo poczytał na internecie i zobaczył co oferują banki.

Re: pożyczki

Post autor: Donielwrw » 2019-11-19, 14:28

Wszystko zależy na jaki procent, długość kredytowania i kwoty. Trzeba wszystko dokładnie wpierw sprawdzić, żeby poznać najlepszą opcję. Ja bym wpierw dużo poczytał na internecie i zobaczył co oferują banki.

Re: pożyczki

Post autor: wojciech2 » 2019-11-12, 08:49

Z tego co wiem to teraz bardzo dużo osób bierze pożyczki.To chyba jest normalne.

Re: pożyczki

Post autor: andrzej4 » 2019-04-08, 08:58

Ja ostatnio sam się zastanawiam nad pożyczkami.Jak jakąś pożyczkę znajdę to na pewno będę bardzo zadowolony.

Re: pożyczki

Post autor: kriss » 2019-03-25, 15:58

Staram się ie brać pożyczek, ale zdarza mi się coś zaciągnąć na raty ;)

Re: pożyczki

Post autor: bogdan » 2019-02-24, 06:20

Moim zdaniem chcąc bezpiecznie dostać pożyczkę, w pierwszej kolejności powinno się brać pod uwagę opinie o firmie pożyczkowej. Powinna być ona znana, funkcjonować w sposób niezaburzony od co najmniej kilku lat na polskim rynku i cieszyć się uznaniem wśród klientów. To podstawowa kwestia decydująca o bezpieczeństwie. Najlepiej pożyczać tylko w takich firmach, które widnieją w Rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego znajdującym się na stronie https://www.knf.gov.pl/podmioty/rejestr_instytucji_pozyczkowych. Polecam również poczytać specjalistyczne fora finansowe, na których osoby, które dostały pożyczkę, oceniają poszczególnych pożyczkodawców. Można na przykład wejść na forum-kredytowe.pl. Kolejnym ważnym kryterium wyboru pożyczki jest jej oprocentowanie. W szczególności polecam sprawdzać wysokość oprocentowania rzeczywistego i wybierać pożyczki, w których to oprocentowanie wynosi nie więcej niż 30-40% w skali roku. Należy unikać ofert, których oprocentowanie rzeczywiste wynosi kilkaset i więcej procent. W przypadku osób zadłużonych powinno się sprawdzać, czy dana firma sprawdza BIK. W dalszym ciągu w niektórych instytucjach można otrzymać pożyczkę bez BIK polegającą na tym, że dana instytucja nie weryfikuje bazy Biura Informacji Kredytowej, zatem nie sprawdza, czy klient ma niespłacone kredyty. Pożyczki zestawione na https://chwilowka.co.pl pozwalają na sprawdzenie, które firmy nie sprawdzają BIK. Ponadto powinno się także sprawdzić, jak w przypadku poszczególnych firm jest z przedłużeniem spłaty zadłużenia. Czasem bowiem stosują one dosyć wysokie opłaty za przesunięcie terminu spłaty zobowiązania finansowego.

Re: pożyczki

Post autor: agatka87 » 2019-01-17, 16:03

Po pożyczkę najlepiej udaać się do banku. Raczej nie zdecydowałabym się skorzystać z usług prywatnej firmy pożyczkowej

Re: pożyczki

Post autor: mati » 2019-01-06, 12:27

Pożyczki mogą być korzystną alternatywą kredytu gotówkowego dostępnego w bankach. Aby dostać najlepszą pożyczkę, trzeba jednak poczynić nieco wysiłku i porównać oferty pod kątem oprocentowania, wysokości prowizji i innych opłat administracyjnych, wymaganych formalności, zabezpieczeń, sprawdzania rejestru dłużników, itp. Moim zdaniem najlepiej w pierwszej kolejności poszukiwać pożyczek, które przyznawane są za darmo. Cześć firm pożyczkowych stosuje taki zabieg, aby przyciągnąć klientów. W takim przypadku nowi pożyczkobiorcy mogą liczyć na taką nieoprocentowaną pożyczkę. Gdzie dostaniesz taką pożyczkę? Oto firmy, które pożyczą nam za darmo uszeregowane w kolejności od największej do najmniejszej pożyczki:
    1. Vivus.pl pożyczy za darmo maksymalnie 3.000 złotych na 61 dni (źródło: https://vivus.pl).
    2. Wandoo.pl przyznaje bez prowizji oraz odsetek do 1.000 złotych na 30 dni (źródło: https://www.wandoo.pl/darmowa-pozyczka).
    3. Wonga.pl udzieli Ci darmowej pożyczki do 1000 złotych na 30 dni (źródło: https://wonga.pl).
    4. Smartpozyczka.pl pożyczy bezpłatnie do 600 złotych na 30 dni (źródło: https://smartpozyczka.pl).
    5. Pozyczkaplus.pl pożycza za darmo do 600 złotych na 30 dni (źródło: https://pozyczkaplus.pl).
RRSO dla reprezentatywnego przykładu w przypadku wszystkich przedstawionych powyżej ofert wynosi 0%. Pamiętajmy o tym, że taka tania pożyczka zostanie nam udzielona tylko za pierwszym razem. Ponadto zerowy koszt nie powinien być jedynym kryterium wyboru najlepszej firmy pożyczkowej. Koniecznie należy sprawdzać opinie o poszczególnych pożyczkodawcach i wybierać firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Post autor: renter » 2018-12-21, 05:54

Pożyczki dostępne są zarówno w bankach, jak i w instytucjach pozabankowych. Skupię się się na tych drugich, z powodu ich popularności. Ich duża popularność przede wszystkim wynika z wielu zalet, jakie posiadają. Moim zdaniem trzeba zwrócić uwagę na koszty, bezpieczeństwo oraz opinie o pożyczkodawcy.
1.Pożyczkę możesz otrzymać stosunkowo łatwo. Masz szansę ją dostać w ciągu 15 minut do pół godziny.
2.W wielu biurach pożyczkowych dostaniesz ją na dowód. To ostatnie moim zdaniem często decyduje o tym, że ludzie biorą taką pożyczkę, bo chcą ją dostać bez zaświadczeń.
3. Istnieją nawet firmy oferujące tzw. pożyczki bez BIK. W tym wariancie pożyczkodawca nie przeprowadza weryfikacji klienta w Biurze Informacji Kredytowej, które jet bazą kredytów i zawiera także informacje o osobach zalegających ze spłatą kredytów. Taka pożyczka przeznaczona jest dla zadłużonych. Ale pamiętaj: każda firma zobowiązana jest do przeprowadzania oceny zdolności kredytowej. Zatem nawet, jeśli nie dokonuje sprawdzania BIK, to może weryfikować inne bazy dłużników.
4. Sporą zaletą jest też to, że są udzielane przez internet. Dzięki temu możesz je dostać bez wychodzenia z domu. Co więcej, w niektórych firmach dostępne są pożyczki udzielane w domu klienta. Są one oferowane bardzo licznej grupie klientów. Przeznaczone są dla każdego. Jest bowiem wiele ofert przeznaczonych dla zadłużonych, bezrobotnych, rencistów, emerytów, przedstawicieli wolnych zawodów itp. Gdzie je dostaniesz? Na rynku pożyczkowym funkcjonuje obecnie co najmniej kilkadziesiąt firm udzielających pożyczek. Dostaniesz je są one na przykład w takich instytucjach, jak Provident.pl, Vivus.pl, Wonga.pl, ViaSMS.pl, Lendon.pl, Miloan.pl, ViaSMS.pl, Wandoo.pl czy Bocian Pożyczki.
5.Jak dostać taką pożyczkę? Musisz wypełnić wniosek pożyczkowy, w którym podasz niezbędne dane. Pożyczkodawca odezwie się najczęściej szybko i dowiesz się, czy zapadła pozytywna decyzja kredytowa. Aby dostać pożyczkę, potrzebne Ci będą: dowód osobisty, telefon komórkowy, adres email oraz rachunek w banku, na który przeleją Ci pieniądze. Na co uważać? Podstawowym kryterium, na które powinno się zwracać uwagę, jest oprocentowanie rzeczywiste, inaczej określane mianem RRSO. Pożyczki pozabankowe co prawda oferowane są przez wiele firm i istnieje wśród nich silna konkurencja, ale niektóre z nich stosują naprawdę wysokie opłaty dodatkowe. To mogą być tego typu koszty jak prowizja za udzielenie pożyczki, opłata za rozpatrzenie wniosku itp. Tak więc nawet, jeżeli oprocentowanie nominalne jest korzystne (często nie przekracza ono 10-15%) to wskutek naliczania dodatkowych opłat oprocentowanie rzeczywiste może już być całkiem wysokie i przekraczać 100% w skali roku.
6.Warto ponadto sprawdzać reputację instytucji pożyczkowej oraz dostępne na forach internetowych opinie o firmach przyznających pożyczki. Trzeba wybierać oferty tych firm, które od wielu lat działają na naszym rynku i które mają pozytywne opinie. Reasumując, najważniejszymi rzeczami, na które trzeba uważać, jest to aby oprocentowanie rzeczywiste było nie za wysokie i aby to była bezpieczna pożyczka.

Re: pożyczki

Post autor: kamil443 » 2018-12-04, 14:21

Teraz chyba bardzo dużo osób bierze pożyczki. Są im bardzo potrzebne.

pożyczki

Post autor: Marceli34 » 2018-11-29, 18:03

Wiecie na co zwrócić szczególną uwagę w kredycie gotówkowym? Wiadomo, że na rynku jest mnóstwo ofert pożyczek i ciężko wybrać tą właściwą. Znalazłem ciekawą firmę http://aconto.pl . Może ktoś z Was korzystał z ich ofert i może mi coś więcej o nich powiedzieć?

Na górę

cron