Z czym łączyć fioletowe ściany?

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Z czym łączyć fioletowe ściany?

Re: Z czym łączyć fioletowe ściany?

Post autor: Bartosz » 2019-04-10, 14:02

Fiolet możesz połączyć albo z bezpiecznymi kolorami, czyli jakieś jasne beże czy szare, albo z czymś odważniejszym - ciemny brąz lub żółty. Albo z jaśniejszymi odmianami fioletu:)

Re: Z czym łączyć fioletowe ściany?

Post autor: Dulux Polska » 2019-03-06, 11:01

Witaj MaxManie, bezpieczną strategią jest łączenie ton w ton, czyli tych samych kolorów, jednak w innych, choć zbliżonych do siebie odcieniach, bądź obracanie się w tej samej kolorystyce, ale posługując się oddalonymi od siebie odcieniami. Za przykład może posłużyć delikatny Kwitnący Migdałowiec w połączeniu z intensywnym Zapachem Prowansji. Możemy także postawić na kontrasty, czyli przełamać fiolet inną barwą, np. bielą, beżem, szarością. Aby dobrać do siebie kolory, warto sięgnąć po testery farb https://sklep.duluxpolska.pl/. Pomaluj nimi fragment ściany, aby wiedzieć, jak wyglądają w zależności od miejsca aplikacji czy pory dnia. Możesz też przykleić do ścian kartki pomalowane testerami.
Pozdrawiam Ekspert Dulux

Z czym łączyć fioletowe ściany?

Post autor: MaxManie » 2019-02-21, 13:58

Jaki kolor ścian pasuje do ciemnego fioletu? Robimy remont syna i zapragnął taki kolor na ścianie, ale całość nim pokolorowana nie może być bo będzie za ciemno. Trzeba ją przełamać. Jakieś propozycje?

Na górę

cron