Szambo kontra eko oczyszczalnia

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Szambo kontra eko oczyszczalnia

Re: Szambo kontra eko oczyszczalnia

Post autor: malti » 2018-04-06, 20:53

oczywiście że przydomową oczyszczalnię , tym bardziej że można starać się o dopłaty,
a koszty na pewno się zwrócą ...

Re: Szambo kontra eko oczyszczalnia

Post autor: MariuszD » 2016-03-24, 17:57

My wybraliśmy oczyszczalnię. Szamba wymagają ciągłego opróżniania, zabiera to czas i pieniądze, oczyszczalnie zdecydowanie mają więcej plusów. Nasza pochodzi z http://ekomaro.pl/przydomowe-oczyszczalnie/ Oczyszczalnia działa już prawie dwa lata, jesteśmy zadowoleni z decyzji.

Re: Szambo kontra eko oczyszczalnia

Post autor: qrokodyl » 2014-09-05, 18:17

Tutaj fajnie opisali co lepsze i dlaczego: http://www.ekohouse-oczyszczalnie.pl/porady.html

Re: Szambo kontra eko oczyszczalnia

Post autor: Honkin » 2014-03-20, 14:00

Akurat swego czasu miałem właśnie taką decyzję do podjęcia i zdecydowałem się na przydomową oczyszczalnie. Montowała mi to firma Aqua Clear, może było mi łatwiej podjąć decyzję bo sąsiedzi zamontowali kilka miesięcy przed mną coś podobnego i miałem już ogólny pogląd jak to wszystko wygląda. Na pewno jest to dużo wygodniejsze, u mnie już mija 2 rok i póki co odpukać żadnych problemów nie miałem. Co do kosztów, to różnie bywa, zależy od specyfiki ale odsyłam do tych co robili u mnie http://www.aquaclear24.pl/ bo praktycznie wszystkie formalności biorą na siebie, więc nam pozostaje przedstawić oczekiwania, a ewentualne zmiany w projekcie czy geologów przysyła firma. Więc de facto żadnych formalności nie mamy.

Post autor: syneloi » 2013-02-17, 10:48

Wszystko zależy od sił i środków... jednak sytuację można polepszyć wymuszając na urzędnikach budowę państwowych a więc tańszych fabryk produkujących ekologiczne oczyszczalnie ścieków. By to zagrało potrzebna by była dodatkowo Ustawa zabraniająca prywatyzacji czyli sprzedawania majątku państwowego innym podmiotom.

:-)

Post autor: Kanar » 2013-02-06, 14:27

Jeżeli duża działka do eco, ale bez kominków odpowietrzających się nie obędzie. Stosując dodatki do oczyszczalni zapachu nie bedzie.

Szambo kontra eko oczyszczalnia

Post autor: Bolek » 2013-02-06, 13:31

Gdybyście mieli wybrać do własnego domu: klasyczne szambo ( z wywózką i zamawianiem opróżniania raz na jakiś czas) albo tzw. przydomowe eko oczyszczalnie ścieków, jak np tutaj: http://www.eco-market.pl/oczyszczalnie-sciekow to co byście woleli?

Co łatwiej i przyjemniej się potem obsługuje ? (bez smrodku...)

Na górę

cron