Pompa ciepła

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Pompa ciepła

Re: Pompa ciepła

Post autor: olgierd » 2018-08-04, 21:29

Masz rację, składowiska opału nie trzeba mieć, kotłowni teoretycznie też nie, ale jakieś pomieszczenie na pompę ciepła mieć trzeba, bo w łazience czy w kuchni jej nie postawisz. U nas pompę montowała firma https://oemsolar.pl/ - i jestem z ich usług zadowolony, bo na wszystkie moje pytania odpowiedzieli, wszystkie moje wątpliwości potrafili rozwiać. Widać, że znają się tam na rzeczy i że zależy im na zadowoleniu klienta - wszystko jest jasno wytłumaczone, nie ma żadnych niedomówień.

Re: Pompa ciepła

Post autor: jacus » 2018-05-27, 21:03

budynek nie musi być jakoś specjalnie przygotowywany. Pompa ciepła to wygodne ogrzewanie. Sprawdza się w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Przy ogrzewaniu pompą nie trzeba mieć kotłowni i składowiska opału ponieważ nic się nie spala. Jest czysto.

Re: Pompa ciepła

Post autor: Olinka » 2018-01-25, 15:51

artu pisze:a jakiego rodzaju są te pompy?? Trzeba jakoś specjalnie budynek przygotowywać pod takie rozwiązanie??

Najlepiej takie pytanie zadają fachowcom, którzy zajmują się tą tematyką. Można też poczytać sobie na ich stronie - http://dimplex.pl/. Mają tam sporo, konkretnych informacji, a co nie doczytasz, to możesz przedzwonić i dopytać. Tak będzie najwygodniej, gdyż z tego co się orientuję to każda sytuacja jest inna i wymaga innych rozwiązań.

Re: Pompa ciepła

Post autor: Fargo » 2017-05-29, 12:30

Zgadzam się - pompy ciepła będą coraz bardziej popularne, dzięki temu, że są ekologiczne i ekonomiczne. Koszt instalacji (dość wysoki) zwraca się szybko a potem to już tylko same korzyści. Można sobie poczytać o pompach (a także innych ekologicznych rozwiązaniach do domu) na stronie: http://eko-atelier.pl/oferta/

Re: Pompa ciepła

Post autor: artu » 2017-02-22, 16:10

a jakiego rodzaju są te pompy?? Trzeba jakoś specjalnie budynek przygotowywać pod takie rozwiązanie??

Re: Pompa ciepła

Post autor: markus » 2016-12-12, 22:46

dziękuje za informacje. Na pewno sobie poczytam i poszukam więcej informacji. Wydaje mi się że taka pompa to przyszłościowe rozwiązanie.

Re: Pompa ciepła

Post autor: OnlineExpert » 2016-09-30, 12:39

markus pisze:Czy ktoś z Was ma albo zastanawia się nad montażem pompy ciepła jako ogrzewanie swojego domu??


Witam,

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem pompy ciepła, zachęcam do kontaktu z autoryzowanym instalatorem marki Junkers. Nasi specjaliści doradzą w doborze oraz wykonają instalację. Na stronie internetowej www.junkers.pl znajduje się wyszukiwarka instalatorów wraz z ich miejscem zamieszkania, którzy pomogą z doborem odpowiedniego urządzenia oraz wykonają instalację. Można również skorzystać z całodobowej infolinii pod numerem telefonu: 801 600 801.
Zachęcam również do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdują się wszystkie informacje odnośnie pomp ciepła z rodziny Supraeco: http://www.junkers.pl/produkty/pompy-ciepla/
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers

Pompa ciepła

Post autor: markus » 2016-09-22, 20:48

Czy ktoś z Was ma albo zastanawia się nad montażem pompy ciepła jako ogrzewanie swojego domu??

Na górę

cron