Jaki powinien być dobry projekt

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Jaki powinien być dobry projekt

Re: Jaki powinien być dobry projekt

Post autor: marlena.kolka » 2019-10-29, 12:25

Projekt zależy głównie od Twoich potrzeb. Jak zamierzasz sam budować, to wiadome że jest większe pole do manewru. Można dowolny projekt wybrać a potem go nawet zmieniać w trakcie. My mieliśmy trochę ograniczony wybór, bo kupowaliśmy dom od dewelopera pod Warszawą. Dom na sprzedaż na osiedlu Błękitny Józefów bardzo się nam spodobał, także w sumie nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Można zobaczyć, może ktoś się zainspiruje: https://www.blekitnyjozefow.pl/

Re: Jaki powinien być dobry projekt

Post autor: harmel » 2019-09-25, 22:42

Patrycjusz262 pisze:Dobry projekt? Jest ich wiele. Moim zdaniem z pewnością dom musi być funkcjonalny, przestrzenny z dobrym rozkładem pomieszczeń. Jak już zamieszkamy w domu może przydarzyć się wilgoć.

Jeśli w domu pojawia się wilgoć, to znaczy, że podczas jego budowy popełniono błąd. W takiej sytuacji trzeba jak najszybciej zlecić ekspertyzę budowlaną, która ustali gdzie tkwi problem. Takie zlecenia wykonuje firma Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ , solidni fachowcy, znający się na rzeczy. Po ich wykonaniu przedstawiają także opcje jak problem usunąć. Walkę z wilgocią trzeba jak najszybciej podjąć, bo jeśli zbagatelizujemy to pojawi się dość szybko grzyb, który jest niebezpieczny dla zdrowia.

Re: Jaki powinien być dobry projekt

Post autor: Falan » 2019-09-25, 14:58

Dla każdego pewnie dobry projekt znaczy co innego. Bo każdy ma inne potrzeby, inne marzenia, inną sytuację życiową. Dlatego dobrze jest mieć dobrego projektanta, który będzie w stanie nam pomóc stworzyć taki idealny dla nas i dla naszej rodziny projekt. Ja polecam firmę - http://inzynieris.kalisz.pl/ . Tam wspierają was od samego początku, czyli od koncepcji projektu, do samego końca (czyli odbioru budynku) - oczywiście jeśli wybierzecie taką opcję. Bo możecie też zamówić tylko projekt .

Re: Jaki powinien być dobry projekt

Post autor: Patrycjusz262 » 2019-02-26, 15:18

Dobry projekt? Jest ich wiele. Moim zdaniem z pewnością dom musi być funkcjonalny, przestrzenny z dobrym rozkładem pomieszczeń. Jak już zamieszkamy w domu może przydarzyć się wilgoć. Jak walczyć z wilgocią murów znajdą Pańtwo na blogu. O to link: https://wentsystem.com/Osuszanie-murow-jak-skutecznie-pozbyc-sie-wilgoci-blog-pol-1549350476.html. Moc ciekawych i wartych uwagi wpisów zachęca. Zachęcam i ja:-)

Re: Jaki powinien być dobry projekt

Post autor: adiK » 2015-03-23, 15:27

Dobry projekt? To zależy kto czego szuka.

Re: Jaki powinien być dobry projekt

Post autor: archauboli1988 » 2015-03-09, 18:15

Człowieku a jaka firma nie daje takiej zgody? Teraz to jest standard.

Jaki powinien być dobry projekt

Post autor: kabe. » 2015-03-09, 09:34

Obecnie na rynku oferta projektów gotowych jest bardzo szeroka. W dodatku pracownia KBprojekt daje zgodę na wprowadzanie zmian w zakupionych projektach. Dzięki temu w przypadku gdy dom podoba nam sie pod względem wizualnym, ale np. nie odpowiada nam układ pomieszczeń, bądz rodzaj kotłowni, możemy dostosować dostosować projekt do swoich oczekiwań:http://www.kbprojekt.pl/projekty-domow-jednorodzinnych-kolekcja

Jaki powinien być dobry projekt

Post autor: KRN » 2015-03-09, 09:34

Zapraszamy do dyskusji o artykule "Jaki powinien być dobry projekt".

Przeczytaj artykuł


Na górę

cron