Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Re: Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: tojakka » 2017-12-14, 22:23

mysle ze podpisywal bo cos wspominal !

Re: Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: Delit25 » 2017-10-26, 11:15

Czy podpisywałeś umowę przedwstępną?

Re: Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: Beata56 » 2016-12-12, 22:07

Nie wiem dlaczego tak jest, ale mój sprzedawca zwodzi mnie już od tygodnia i nie zamierza odpuścić i po prostu mi sprzedać mieszkania... Co robić?

Re: Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: Lapa67 » 2016-11-22, 18:15

Czasem tak jest. Mam nadzieje, że coś zawsze może wyskoczyć. Myślę, że fajnie jest coś takiego zamknąć i nie przecięgać bez sensu. No jak tylko się da...

Re: Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: krono » 2016-01-04, 10:30

Proszę tutaj - http://tabelaofert.pl/mieszkania/Poznań
Mieszkania kosztują, ale to wszystko zależy od danego przypadku - generalnie żeby teraz szybko sprzedać nieruchomość, należy zaproponować bardzo atrakcyjną stawkę. W przeciwnym wypadku po prostu nie ma na to szans.

Re: Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: hevina » 2014-09-17, 17:39

Każdy patrzy ze swojego punktu siedzenia, ten który chce sprzedać, chce to zrobić jak najszybciej, a ten który chce kupić, cieszy się, że czas sprzedaży mieszkania się wydłuża, bo im dłużej, tym bardziej właściciel mięknie, jeżeli chodzi o cenę.

Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: Bart » 2014-08-18, 12:18

Dodałbym ociąganie się agentów - na rynku jak na lekarstwo dobrych agentów a każda zdziera niemiłosierne pieniądze. Ponadto stosoują klauzule abuzywne.

Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: Agent Poznań » 2014-08-18, 11:52

Każdy z tych czynników jest elementem składowym oferty i każdy z nich wpływa na jej atrakcyjność. Weźmy dla przykładu domy lub <a href="http://bliskopoznania.pl/2014/07/15/gdzie-warto-mieszkac-tarnowo-podgorne/">mieszkania pod Poznaniem</a> dla przykładu w gminie Tarnowo Podgórne. Jest to miejsce atrakcyjne pod względem dostępu do infrastruktury i zapewnia mieszkańcom wyższy komfort życia niż gminy sąsiednie otaczające Poznań od strony zachodniej(Dopiewo, Rokietnica). Mieszkania na rynku wtórnym sprzedawane w Tarnowie Podgórnym będą cieszyć się zdecydowanie większym zainteresowaniem niż dla porównania analogiczne oferty w gminie Dopiewo np. w Dąbrówce. Powyższe elementy składowe będą się zatem sumować, ale i tak będą bardziej atrakcyjne. Ze względu także na mniejszą ilość ofert niż dla porówniania w samym Poznaniu długość życia takiego ogłoszenia będzie większa i nie ma to w tym przypadku znaczenia czy ktoś zadzwoni w pierwszym dniu czy nawet w kolejnych tygodniach. Sprzedaż domu lub mieszkania pod Poznaniem (albo pod każdym dużym miastem) rządzi się zupełnie innymi czynnikami niż dla przykładu w dużym mieście.Podobna sytuacja zachodzi w przypadku sprzedaży domu pod dużym miastem (np: domy pod Poznaniem). Tutaj lokalizacja i cena są najważniejsze, ale dostęp do infrastruktury też już jest zauważany przez kupujących. Potrafią oni odróżnić (albo zaczynają odróżniać) atrakcyjność gminy w jakich nieruchomość jest położona. I tutaj znowu Suchy Las lub Tarnowo Podgórne będą dawały większą płynność w przypadku sprzedaży domu nić np. Dopiewo czy Rokietnica.

Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: Agent Poznań » 2014-08-18, 11:50

To ile osób odpowie na ogłoszenie o sprzedaży naszego domu lub mieszkania i jak szybko uda nam się sfinalizować transakcję zależy od trzech czynników:1. Proponowanej ceny mieszkania lub domu

2. Lokalizacji i dostępu do lokalnej infrastruktury

3. Dostępu do terenów rekreacyjnych typu jezioro, las, rzekaKażdy z tych czynników jest elementem składowym oferty i każdy z nich wpływa na jej atrakcyjność. Weźmy dla przykładu domy lub <a href="http://bliskopoznania.pl/2014/07/15/gdzie-warto-mieszkac-tarnowo-podgorne/">mieszkania pod Poznaniem</a> dla przykładu w gminie Tarnowo Podgórne. Jest to miejsce atrakcyjne pod względem dostępu do infrastruktury i zapewnia mieszkańcom wyższy komfort życia niż gminy sąsiednie otaczające Poznań od strony zachodniej(Dopiewo, Rokietnica). Mieszkania na rynku wtórnym sprzedawane w Tarnowie Podgórnym będą cieszyć się zdecydowanie większym zainteresowaniem niż dla porównania analogiczne oferty w gminie Dopiewo np. w Dąbrówce. Powyższe elementy składowe będą się zatem sumować, ale i tak będą bardziej atrakcyjne. Ze względu także na mniejszą ilość ofert niż dla porówniania w samym Poznaniu długość życia takiego ogłoszenia będzie większa i nie ma to w tym przypadku znaczenia czy ktoś zadzwoni w pierwszym dniu czy nawet w kolejnych tygodniach. Sprzedaż domu lub mieszkania pod Poznaniem (albo pod każdym dużym miastem) rządzi się zupełnie innymi czynnikami niż dla przykładu w dużym mieście.Podobna sytuacja zachodzi w przypadku sprzedaży domu pod dużym miastem (np: domy pod Poznaniem). Tutaj lokalizacja i cena są najważniejsze, ale dostęp do infrastruktury też już jest zauważany przez kupujących. Potrafią oni odróżnić (albo zaczynają odróżniać) atrakcyjność gminy w jakich nieruchomość jest położona. I tutaj znowu Suchy Las lub Tarnowo Podgórne będą dawały większą płynność w przypadku sprzedaży domu nić np. Dopiewo czy Rokietnica.

Re: Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: jadzia11 » 2013-12-12, 14:21

Duża konkurencja jest na rynku, to tez deweloperom trudniej sprzedac teraz mieszkania.

Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: Fan ENY » 2013-10-03, 10:17

spec. Z Hołm Blokela także nic mądrego napisać nie mógł.

Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: ena » 2013-10-01, 21:08

śmieszny ludku policzyłeś ile będą warte te oczekiwane pieniądze za parę lat??? A masz gwarancję ,ze nie będzie kolejnego spadku ceny? bo buduje się dużo.

Pieniądze mogą szybko zapracować i odbić obniżkę ceny. jak się je odpowiednio zainwestuje. Niż głupszego nie słyszałam jak czekać kilka lat żeby dostać oczekiwaną cenę..............

Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: gk » 2013-10-01, 17:37

Mieszkanie to nie bułka że jutro będzie czerstwa i sprzedać trzeba dziś. Tylko frajer sprzedaje pod chwilą impulsu. Nieruchomość można wystawiać na sprzedaż i parę lat aż znajdzie się klient którego stać na własne mieszkanie.

Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania

Post autor: KRN » 2013-10-01, 17:37

Zapraszamy do dyskusji o artykule "Wydłuża się czas sprzedaży mieszkania".

Przeczytaj artykuł


Na górę

cron