Kantor w okolicy osiedla

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Kantor w okolicy osiedla

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: cybert » 2019-04-03, 23:04

cybermariana pisze:Warto się zainteresować tym e-kantorem bo widziałam, że gieldawalut.com nadal oferuje zniżkę na prowizję aż 80%, a że ten rabat na cały miesiąc przyznaje to sądzę, że sporo pieniędzy da się zaoszczędzić.


Kupiłem EUR na Gieldawalut.com , mega dobra cena, nie to co na mieście w tabeli widzę. Nieporównywalnie taniej.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: Sewern » 2019-02-08, 00:30

To prawda, ja sobie w pół godziny porównałem kilka internetowych i znalazłem naprawdę dobre miejsce do wymiany walut w sieci- Pluskantor.pl, teraz kompletnie się nie przejmuję tym, że na mieście kursy są fatalne czy też spread wysoki. Tutaj w każdej chwili cenę sprawdzam bez nerwów i tracenia czasu a przy tym na mało atrakcyjny kurs nigdy nie natrafiłem.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: Najna » 2018-12-22, 02:35

Łatwiej jest dobry kantor w Internecie znaleźć niż w miejscu zamieszkania. Wybór tych internetowych jest duży, ale jak chcesz pewniak, polecam Amronet. Usługa bezpieczna, sprawna, a kursy od razu widać że lepsze, można porównywalne nie z tymi w kantorach na mieście a z rynkowymi.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: cybermariana » 2018-11-28, 15:23

Warto się zainteresować tym e-kantorem bo widziałam, że gieldawalut.com nadal oferuje zniżkę na prowizję aż 80%, a że ten rabat na cały miesiąc przyznaje to sądzę, że sporo pieniędzy da się zaoszczędzić.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: maron » 2018-11-14, 17:19

Wolę mieć kantor jeszcze bliżej niż na osiedlu , a to realnie możliwe ponieważ wymianę waluty można zrealizować przez Internet. Gieldawalut.com ma nawet tzw. wersję mobilna, a więc klient może korzystać z usługi w telefonie, czyli zawsze i z każdego miejsca.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: Jarek » 2018-10-26, 22:48

Niektórym wystarczy ładna:D Dla mnie to jednak żaden argument. Mówimy o pieniądzach i mi właśnie zależy na tym aby je wydawać oszczędnie. Korzystając z przewalutowań przez Pluskantor.pl mam to zapewnione, nawet żadnej prowizji nie płacę. Mogę też przewalutować środki w dosłownie każdej chwili, choćbym nie wpłacił jeszcze pieniędzy do kantoru- opcja odroczonej płatności mi to umożliwia.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: bartolo » 2018-10-25, 08:48

stanisław1978 pisze:Powód na upartego? Np. miła kasjerka:D

No tak, miła kasjerka to "coś" co pewnie wiele osób przekonuje do kantoru stacjonarnego. Ale akurat jeśli już ktoś potrzebuje kontaktu z kimś miłym i w dodatku kompetentnym to możesz zadzwonić na infolinię kantoru Amronet:) Ja tam właśnie wymieniam pieniądze i bardzo sobie chwalę zarówno kursy, jak i całą obsługę.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: lafczyk » 2018-10-13, 00:46

Mieszkam w Warszawie i tu kantorów jest od groma, a jednak i tak wolę walutę wymieniać na Gieldawalut.com. Kursy mówią same za siebie dlaczego:) Łatwiej jest mi poza tym 2 minuty poświęcić na przewalutowanie online o takiej porze jaka mi się podoba (działa 24/7) niż iść do placówki przerywając sobie obowiązki zawodowe lub domowe.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: Animo » 2018-09-26, 21:32

Żaba, masz całkowitą rację i wybrałaś bardzo dobry kantor internetowy:) Sam wymieniałem niedawno PLN na EUR przez pluskantor.pl, pierwszą transakcję miałem za darmo, a kolejna z bardzo niskim spreadem- zaledwie 2 gr. To mnie utwierdziło w przekonaniu, że zdecydowanie korzystniej jest skorzystać z e-kantoru.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: stanisław1978 » 2018-09-17, 01:57

Powód na upartego? Np. miła kasjerka:D Ale korzyści pod kątem praktycznym ja też nie dostrzegam. Mam skalę porównawczą, bo oczywiście wymieniałem w kantorach stacjonarnych gdy jeszcze tych internetowych nie było. Obecnie walutę kupuję na platformie Amronet i zdecydowanie jest to opcja wygodniejsza. Ponadto tańsza. Bezgotówkowo sądzę bezpieczniej- to kolejna zaleta.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: Żaba » 2018-09-11, 06:27

Ludzie, co wy z tymi kantorami stacjonarnymi? Podajcie mi jeden powód dla którego wolicie tam wymieniać pieniądze. Bo ja nie widzę, żadnych korzyści. Ceny wysokie, spread kosmiczny, i jeszcze trzeba po mieście latać z gotówką w kieszeni. A w takim Pluskantor wymienia się szybko, bezpiecznie, bez prowizji i po cenie niewiele większej niż rynkowa.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: supperS » 2018-08-21, 20:00

Ja wolę jednak korzystać z kantorów internetowych :P

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: OliHoli » 2018-08-14, 22:15

W dobie internetu, gdzie właściwie wszytko można załatwić online, dziwie się ludziom, którzy wymieniają pieniądze w kantorach stacjonarnych, tracąc czas i pieniądze. Ja wymieniam na Gieldawalut.com i szczególnie na wymianie społecznościowej udaje się zawsze sporo zyskać, chociaż kurs przy wymianie typowo kantorowej tez mają wyjątkowo dobry.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: BartUUSH » 2018-08-14, 11:50

Fakt, kantory online bardzo dużo ułatwiają :)

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: Olga » 2018-08-09, 23:15

A musi byc na osiedlu ten kantor? Nie wolisz wymienić online na Amronet? Będzie i taniej i bezpieczniej. Ja już nie za bardzo sobie wyobrażam, że miałabym iść wymieniać pieniądze do zwykłego kantoru i nie dość, że przepłacać tam, to jeszcze się stresować, że chodzę z pieniędzmi po mieście.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: wuzelska » 2018-07-31, 21:04

Ja korzystam z kantorów online i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: Tadia » 2018-06-20, 07:01

Już od dawna zrezygnowałem z korzystania ze stacjonarnych kantorów. Wygodniej, bezpieczniej i taniej jest wymieniać pieniądze online. Ja korzystam ze strony PlusKantor.pl - mają bardzo dobre ceny i wymiana jest natychmiastowa.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: Betka » 2018-02-13, 17:07

Jasne że są. Ja korzystam z kantoru walutowego Alior Banku.

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: romankolan » 2017-11-22, 16:46

a czy są kantory online?

Re: Kantor w okolicy osiedla

Post autor: uliO » 2017-11-13, 14:56

Super, dobrze znać tego typu strony.

Na górę