Luksusowe rezydencje, Gdynia

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Luksusowe rezydencje, Gdynia

Re: Luksusowe rezydencje, Gdynia

Post autor: MonikaGdynia » 2020-07-08, 12:14

Widzieli inwestycję ABInwestor w Orłowie na ul. Cyprysowej obok jest [url=https://trojwizja.pl]drukarnia[url] Trójwizja. Tą działkę kupili za 9 milionów :) tam będą luksusowe apartamenty.

Re: Luksusowe rezydencje, Gdynia

Post autor: sylwusia » 2018-10-30, 17:08

Super sprawa takie spokojne osiedla mieszkalne. Ja niedługo wraz z mężem i naszym kochanym synkiem wprowadzamy się do domu jednorodzinnego na ślicznym osiedlu Ventana pod Warszawą http://www.ventana.pl/ Bardzo się cieszę, że uwolnimy się nareszcie od tego hałaśliwego miasta, nasz synek będzie miał gdzie się bawić, nie będzie wdychał spalin od samochodów. Mam nadzieję, że wszystko nam się powiedzie.

Re: Luksusowe rezydencje, Gdynia

Post autor: renter » 2018-10-20, 08:26

Gdynia to świetne miejsce na własny dom. Ale akurat ta strona jest pusta, chociaż jeśli pogrzebać na niej trochę więcej, to można znaleźć interesujące wizualizacje.

Re: Luksusowe rezydencje, Gdynia

Post autor: Aleksandra89 » 2018-08-27, 14:36

Coz, do dzisiaj to wyglada srednio :P

Luksusowe rezydencje, Gdynia

Post autor: capri » 2013-05-04, 16:27

Niedaleko Gdyni w okolicach Suchego Dworu powstaje kompleks luksusowych rezydencji. Można obejrzeć zdjęcia: http://www.tsinvest.pl/pl/tesoro-ivory- ... rezydencji
Są też zakładki dla konkretnych willi, część wciąż jest dostępnych do kupienia. Polecam się zapoznać z ofertą, sam miałem okazję zobaczyć je z bliska "na żywo" i naprawdę cały projekt robi wrażenie.

Na górę

cron