Przebudowa Łodzi Fabrycznej

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Przebudowa Łodzi Fabrycznej

Re: Przebudowa Łodzi Fabrycznej

Post autor: tadeusz30 » 2019-01-18, 18:04

Jako, że przebudowa trwa, a więc budujemy. Z pewnością przyda się tynk maszynowy. Z swojej strony polecić mogę produkt wysokiej jakości firmy Knauf, a jest nim tynk maszynowy knauf mp 75 - https://budomiks.pl/lekki-tynk-gipsowy-maszynowy-mp75-l-knauf-paleta-42szt,id34561.html. Testowany, trwały i wydajny, a przy tym w konkurencyjnej cenie. Warto zapoznać się z ofertą sklepu i hurtowni Budomiks.

Re: Przebudowa Łodzi Fabrycznej

Post autor: Brericia » 2018-10-31, 10:09

No może i jest nowoczesny i ładny ale ... pusty :roll: myśleli, że zrobią z Łodzi Farbycznej drugą Warszawe Centralną. A poza tym kas narobili kilkadziesiąt, a w weekend, jak jest największy ruch około 14, to max 2 są czynne. Ja nie wiem kto to wymyślił.

Re: Przebudowa Łodzi Fabrycznej

Post autor: shery123 » 2018-09-04, 18:56

Good Post

__________
vitalbrands

Re: Przebudowa Łodzi Fabrycznej

Post autor: 007agent » 2017-03-21, 14:09

Dworzec mimo, że budowany prawie 2 lata dłużej niż planowano jest bardzo ładny i nowoczesny, być może za jakiś czas okaże się świetną wizytówką miasta.

Re: Przebudowa Łodzi Fabrycznej

Post autor: Britta » 2015-03-21, 09:27

Od czasu powstania fabryki Della nie ma już tu spokoju. Do niedawna z okna widziałem las, teraz jest rozjechane przez buldożery pole, nowo wybudowane, bezpłciowe bloki, kolejne szkielety budują się obok nich. Na drodze koło della motocykliści urządzają sobie nocne rajdy, kilku wątpliwie mądrych hałasuje po nocy ludziom pod oknami, jeżdżąc Hetmańską w twe i we wte. Ze spokojnego osiedla robi nam się tor wyścigowy. Do tego, sadząc po już wybudowanych blokach, zabudują nas kolejnymi budynkami w stylu "późny gierek" czyli "PRL - reaktywacja".

Przebudowa Łodzi Fabrycznej

Post autor: pączek » 2008-07-14, 14:05

Na początku przyszłego roku ruszyć ma przebudowa naszej 'ukochanej' Łodzi Fabrycznej. Dworzec 'schowany' ma zostać 16 metrów pod ziemię, zamiast obecnego, obskurnego budynku dworca samym środku nowego centrum miasta będzie Rynek Fabryczny. Obok niego ma powstać m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej, hala widowiskowa, hotele, galerie, apartamenty, sklepy, puby i restauracje.

Jestem ciekawy, co sądzicie o tej inwestycji? Z jednej strony cieszy, że w naszym zaniedbanym mieście coś się dzieje i, że zamiast brudu i smrodu, jaki panuje na Fabrycznej będziemy mieli nowy 'rynek', centrum kulturalne, oraz knajpy i knajpeczki różnej maści. Wydaje się, że szykuje nam się kolejna inwestycja na miarę manufaktury.

Nie podoba mi się tylko pomysł zmiany nazwy Łodzi Fabrycznej na Łódź Centralną. Nie rozumiem, komu stara nazwa przeszkadza.

Na górę

cron