EURO 2012-INWESTYCJE czy damy rade, kolejna zmarnowa szansa?

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: EURO 2012-INWESTYCJE czy damy rade, kolejna zmarnowa szansa?

Re: EURO 2012-INWESTYCJE czy damy rade, kolejna zmarnowa sza

Post autor: asienka83 » 2018-10-04, 11:53

Jak wzykle szumne zapowiedzi, a efekt jak każdy widzi.

Re: EURO 2012-INWESTYCJE czy damy rade, kolejna zmarnowa sza

Post autor: witold10 » 2017-08-23, 13:37

Szkoda, że na Euro 2012 nie było wszystko gotowe ale cieszmy się z tego co teraz mamy, a mamy dużo.

Re: EURO 2012-INWESTYCJE czy damy rade, kolejna zmarnowa sza

Post autor: gerwazy » 2017-03-07, 16:45

dużo jednak zrobili :shock:

Post autor: nadia » 2008-06-18, 11:51

nie miałam racji a jednak na polskich drogach duzo sie dzieje wiadomość z ostatnich dni ma być zamatowane 1500 fotoradarów z wyliczeń to jeden radar na 800m od razu bedzie lepiej po co nam lepsze drogi kolejny cud PO :) na pocieszenie przewidywane są wysokie kary z punktami ma być mniej srogo no tak wszyscy straciliby w drodze kumulacji punktów prawo jazdy zniknęli by z dróg lepiej dowalić wysokie kary

Post autor: nadia » 2008-06-16, 13:04

no tak kolejna ekipa rządząca uspakaja i powtarza damy rade a czas ucieka i żadnych zdecydowanych działań nic sie nie dzieje a dalszym ciągu tylko ruchy na papierze.

Post autor: feliks » 2008-06-15, 21:49

To będzie oczywista kompromitacja, choć na pewno znajdzie się jakiś "obiektywny powód" i politycy przekują klęskę na sukces :-?
Im naprawdę na nas i na Polsce nie zależy :-(

Post autor: kancik » 2008-06-14, 11:30

w Krk podobno będę otwierać kolejne "szybkie" linie :-) szkoda, że tylko w nazwie ...

ps. a mnie tylko ręce odpadają jak w godzinach szczytu nie można wejść do środka ... no cóż pozostaje nam tylko pocieszenie, że nie jest jeszcze aż tak źle - przecież MPK zawsze może zatrudnić DOPYCHACZY ;-) na każdym przystanku ...

Post autor: Kinga » 2008-06-13, 12:59

w Krk szybki tramwaj przecież jest :-D czego chcieć wiecej - szybki ma tu i tam :)

Post autor: Camel » 2008-06-13, 12:30

lepiej będzie odsprzedać tę impreze Włochom coś zarobimy a przynajmniej się nie skompromitujemy. Jak słyszę pomysły PO żeby zmieniać statusy dróg na np expresowe to mnie szlag trafia. Nic się nie dzieje nic(sic!) - XXI wiek a my nie mamy autostrad łączacych przynajmniej pn - pd i wschod - zachod kraju. A pieniądze z UE znikają w dziwnych okolicznościach.

wstyd i żenada!!

EURO 2012-INWESTYCJE czy damy rade, kolejna zmarnowa szansa?

Post autor: leszek » 2008-06-13, 12:08

z przerażeniem obserwuje przygotowania do EURO 2012 - INWESTYCJE
budowa stadionów jak wiadomo wszystko opóźnione a co z inwestycjami infrastrukturalny umożliwiającymi przeprowadzenie turnieju ?
Co z odpowiedniego systemu komunikacyjnego, który pozwoli kibicom swobodnie przemieszczać się między miastami, w których rozgrywane będą mecze, jak również wewnątrz miast.
Mówi sie rozbudowaniu lotnisk na czas mistrzostw o wprowadzeniu Tymczasowe Terminale Pasażerskie które pozwolą na obsłużenie dodatkowych lotów pomiędzy miastami organizującymi EURO 2012 tylko ja się pytam kiedy to zacznie być w końcu robione wszystko w planach zero skutecznej realizacji.
Co najlepsze alternatywą dla samolotów ma być transport kolejowy niby już trwa proces modernizacji głównych linii kolejowych, który będzie kontynuowany w najbliższych latach. Planowana jest przebudowa głównych dworców kolejowych, aby mogły one obsługiwać większą liczbę pasażerów czy ktoś w to naprawdę wierzy trudno mi sobie wyobrazić ze mogłoby to być realne . Ciekawe czy przewidują również zadbanie o czystość w toaletach.
A co z przewidywana modernizacji istniejącej sieci drogowej oraz do budowy nowych dróg ekspresowych i autostrad.
Czas sie kurczy a u nas tylko tysiące planów żebyśmy nie zostali z niczym kolejna zmarnowana szansa co za kraj ? duże nadzieje jak zwykle zakończone porażką całkiem jak nasze wystąpienie na euro 2008 tylko tu już nie zgonimy całej winy na Howarda Webba.

Na górę

cron