Jaki kantor online?

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Jaki kantor online?

Re: Jaki kantor online?

Post autor: Gruewre29 » 2020-02-08, 23:07

jakie są różnice w cenie?

Re: Jaki kantor online?

Post autor: Jumiki » 2019-07-08, 23:40

Czy te transakcje są bezpieczne?

Re: Jaki kantor online?

Post autor: Bafi » 2019-04-03, 22:21

Bezkonkurencyjny dla firm (i nie tylko) wydaje mi się pluskantor.pl, tak szybko nigdzie indziej nie kupiłem waluty. Kilka sekund, serio! W dodatku można płatność regulować po dokonaniu transakcji. Jak np. jutro spodziewam się przelewu od klienta w EUR, a dziś kurs wymiany EUR na PLN akurat sprzyja, nie muszę czekać aż kasa dojdzie. Po prostu wymieniam.

Re: Jaki kantor online?

Post autor: Zuz1982 » 2019-02-05, 21:55

Wiem, że Amronet to bardzo znany kantor aczkolwiek dopiero niedawno się zarejestrowałam, na potrzeby związane z działalnością. Dostałam 50% zniżki na prowizję od pierwszych przewalutowań, a kursami jestem bardzo mile zaskoczona. Wręcz żałuję, że nie założyłam konta wcześniej w Amronecie, gdy potrzebowałam EUR sporadycznie, w stacjonarnych kantorach przepłaciłam parę razy.

Re: Jaki kantor online?

Post autor: nurek » 2018-12-28, 08:28

No chyba każdy kantor online, wymienia walutę przez całą dobę. W końcu dlatego jest online:) Ja wymieniam od lat na Amronet i mam do nich pełne zaufanie. Świetnie zabezpieczona strona (szyfrowe łącze), każda transakcja wymaga potwierdzenia kodem z smsa - więc jeśli chodzi o bezpieczeństwo to na najwyższym poziomie. A ceny praktycznie takie jak rynkowe.

Re: Jaki kantor online?

Post autor: frank » 2018-12-28, 08:12

Na Gieldawalut można negocjować cenę i czasami warto spróbować, bo można uzyskać naprawdę dobry kurs. Aczkolwiek kurs kantorowy też jest dobry, bo praktycznie taki jak rynkowy. No i jeszcze kwestia dobrze działającej infolinii - widać, że kantor dba o klienta.

Re: Jaki kantor online?

Post autor: zbyniu » 2018-12-22, 02:41

Najszybszy jest Pluskantor.pl. Bezdyskusyjnie:) Wizytówką tego kantoru są natychmiastowe transakcje całodobowe. A posiada jeszcze coś takiego jak odroczona płatność a więc wymieniasz, a płacisz później. Pewnie i bez stresu.

Re: Jaki kantor online?

Post autor: Gość » 2018-11-13, 01:18

Darinek pisze:Hej, korzysta ktoś z was z kantorów internetowych? Czy wymienialiście może na stronie Gieldawalut? Jak wrażenia? Ja chciałabym wymienic tam pieniądze w opcji społecznościowej, bo słyszałam, że jest to jeszcze bardziej korzystne niż wymiana po cenach kantorowych. Czy to prawda?


Jest korzystnie, ale musisz się liczyć z oczekiwaniem na przewalutowanie. Natomiast Gieldawalut.com oferuje też wymianę waluty od ręki, po kursie serwisu, który tak niewiele się różni od kursu średniego rynkowego, że przewalutowanie jest bardzo opłacalne bez opcji społecznościowej.
Ogólnie polecam, platforma solidna, dobrze sobie radzi z przelewami do wszystkich banków.

Re: Jaki kantor online?

Post autor: J.hana » 2018-10-30, 00:43

Owszem, na transakcjach społecznościowych można sporo zaoszczędzić, tyle że czasem trzeba trochę poczekać na dopasowanie oferty zbieżnej z naszym kursem. Najszybciej to chyba w Amronet da radę, bo ten kantor ma bardzo wielu klientów. Jest znany z korzystnych warunków i rzetelności. Ja chyba z 2 razy tam wymieniałam po kursie własnym.

Jaki kantor online?

Post autor: Darinek » 2018-10-25, 08:56

Hej, korzysta ktoś z was z kantorów internetowych? Czy wymienialiście może na stronie Gieldawalut? Jak wrażenia? Ja chciałabym wymienic tam pieniądze w opcji społecznościowej, bo słyszałam, że jest to jeszcze bardziej korzystne niż wymiana po cenach kantorowych. Czy to prawda?

Na górę

cron