Mała kuchnia -jak optycznie powiększyć?

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Mała kuchnia -jak optycznie powiększyć?

Re: Mała kuchnia -jak optycznie powiększyć?

Post autor: kriss40 » 2019-04-24, 21:44

Może pomyśl o https://7kd.pl/109-dywany-do-kuchni który pozwoli nieco powiększy Twoją kuchnię??? Możliwe, że dzięki jakiemuś dobrego i dopasowanemu dywanikowi uda Ci się optycznie zwiększyć przestrzeń. Dodatkowo ceny dobre i świetna jakość.

Re: Mała kuchnia -jak optycznie powiększyć?

Post autor: Dulux Polska » 2018-11-25, 15:22

Witaj pychol, w przypadku małej kuchni ważne jest manipulowanie optycznym odbiorem pomieszczenia. Jeśli chcemy, aby pomieszczenie wydawało się przestronne, sięgnijmy po chłodne odcienie np. Perłowy Biały i Gołębi Szary. W przypadku kiedy kuchnia jest niska, wystarczy pomalować sufit na kolor o kilka tonów jaśniejszy od koloru ścian - będzie wydawał się wyższy. Jeśli pomieszczenie jest wąskie można użyć ciemniejszego odcienia na krótszych ścianach, a jaśniejszego na dłuższych – optycznie poszerzy to pomieszczenie.
Pozdrawiam Ekspert Dulux

Mała kuchnia -jak optycznie powiększyć?

Post autor: pychol » 2018-11-16, 12:01

Zminimalizowałem już wyposażenie w kuchni do minimum żęby nie było wrażenia że jest zagracona, a mimo to jak się spojrzy to wydaje się, żę jest wieczny bałagan i czuć ciasnotę. Co ja mogę jeszcze zrobić? Przecież nie mogę zrezygnować z niezbędnych sprzętów czy meblli żeby wygospodarować tę przestrzeń

Na górę

cron