Beton architektoniczny w łazience

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Beton architektoniczny w łazience

Re: Beton architektoniczny w łazience

Post autor: Dulux Polska » 2018-12-03, 12:39

Witaj akira, łazienka w stylu industrialnym kojarzona jest z surowością, ale naturalną i pełną wdzięku. Podstawą są kolory oraz materiały. Efektownie prezentuje się beton architektoniczny, np. z dodatkiem żywicy oraz połyskliwego pigmentu, dzięki którym ściana przy odpowiednim oświetleniu będzie się delikatnie mienić. Warto też sięgnąć po lekkie i subtelne odcienie farb, jak Skandynawska Prostota, bądź po bardziej nasycone i intensywne, np. Nocna Wyprawa z palety Dulux EasyCare Kuchnia i Łazienka. Farba ta tworzy hydrofobową powłokę, czyli taką, przez którą nie przenikają kropelki wody, dzięki czemu może być użyta w pomieszczeniach z podwyższoną wilgotnością. W naszym artykule https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/lazienka-w-stylu-industrialnym prezentujemy kilka dodatkowych pomysłów na urządzenie łazienki w stylu industrialnym.
Pozdrawiam Ekspert Dulux

Beton architektoniczny w łazience

Post autor: akira » 2018-11-27, 12:15

Co myślicie o zastosowaniu betonu architektonicznego we wnętrzach? Taki mocno popularny ostatnio, zastanawiam się czy go nie użyć włazience. Co myślicie? Czy nie będzie zbyt ponuro?

Na górę

cron