Podłoga z dębu

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Podłoga z dębu

Re: Podłoga z dębu

Post autor: NorekP » 2019-09-25, 17:30

Podłoga dębowa to klasa sama w sobie i sporo firm oferuje tego typu rzeczy. Najlepiej przejrzeć internet, wybrać z 3-4 firmy, poprosić o wycenę i obejrzeć sobie ich podłogi. Oczywiście najwygodniej wybrać firmę, która oferuje podłogę wraz z montażem. Tylko przy montażu przypilnujcie, żeby nie zapomnieli o podkładzie. Pod podłogę pływającą najlepszy podkład to pianowood - http://www.pianomat.pl/pianowood/ . Jest to profesjonalna pianka, która ma za zadanie wyciszyć i docieplić podłogę, a także zwiększyć jej komfort użytkowania. Ponieważ jest 6 razy gęstsza niż zwykłe pianki, to świetnie się sprawdza, przy czym bardzo łatwo się ją kładzie.

Re: Podłoga z dębu

Post autor: cynamonka » 2019-09-03, 12:19

ogólne polecić to nikogo nie polecę, bo nie jestem z warszawy, ale mogę powiedzieć, że podłoga z dębu to mega dobry pomysł. My robiliśmy jakieś 3 lata temu i jestem nadal nią zachwycona :)

Re: Podłoga z dębu

Post autor: duff231 » 2019-09-01, 20:09

Ok, sprawdziłem sobie i przyznam, że prezentują się ciekawie. A wiecie może jak z cenami podłóg egzotycznych u nich?

Re: Podłoga z dębu

Post autor: kitti32 » 2019-08-30, 15:05

Też o nich słyszałam bo szukałam kiedyś u nich drzwi :mrgreen: . Podłogi sobie z ciekawości przejrzałam i robią wrażenie, podobno wykonują bardzo dokładnie, z precyzją.

Re: Podłoga z dębu

Post autor: zenka » 2019-08-29, 17:36

Ja tam słyszałam kiedyś o firmie Prodexpol. Znajomki mówiłi mi, że super się sprawdzają w wykonywaniu podłóg, szczególnie dębowych. Czytałam na ich stronie, że mają wiele lat doświadczenia w branży.

Podłoga z dębu

Post autor: duff231 » 2019-08-27, 19:15

Czesc ludziska. Ostatnio zastanawiam się nad podłogą dębową w salonie. Nie znam jeszcze Warszawy aż tak dobrze i chciałbym zapytac czy znacie kogoś kto wykona taką podłogę profesjonalnie?

Na górę

cron