kupować czy nie - oto pytanie :)

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym, opinie o inwestycjach, inwestorach

Re: kupować czy nie - oto pytanie :)

Postautor: Kristof.er » 2018-04-04, 15:31

Oplaca się. Kryzys minie potem przyjdzie znowu. Mieszkanie w miescie gdzie jest jakas uczelnia albo kilka to super pomysl - mozna wziac kjredyt a potem on "sam się spłaca".
Szybka i bezbolesna depilacja laserowa całego ciała - sprawdź!
Awatar użytkownika
Kristof.er

Postautor: tosqwe » 2018-04-22, 15:59

http://lokatowy.pl/ - tutaj znajdziecie naprawdę fajne narzędzie w postaci porównywarki lokat, dzięki niemu będziecie mogli dokonać naprawdę dobrego wyboru jeśli chodzi właśnie o lokatę.
tosqwe

Postautor: Rokokoszka » 2018-04-29, 14:03

Ceny mieszkań w tym roku mają wzrosnąć 7-15 % więc jak masz kupować, to czym prędzej tym lepiej!
Rokokoszka

Postautor: PatrycjaZoła » 2018-10-03, 11:36

moniamonis pisze:jasne że kupować! pieniądze trzeba mnożyć jak sie je ma ! :)

Zgadzam się w 100%! Mrożenie gotówki na koncie jest bez sensu, sama szukam teraz mieszkania w które mogę zainwestować, chce kupic cos pod wynajem, żeby na siebie zarabialo, znajomi polecają mi stacje Kazimierz, tam buduja chyba jakiś nowy etap, a oni sa zadowoleni ze swojego mieszkania, chciałabym cos w dogodnej lokalizacji, ta wola mi się podoba ale no nie wiem… jak macie inne inwestycje to podrzuccie oferty
PatrycjaZoła

Postautor: witaminaC » 2018-10-05, 15:01

Rokokoszka pisze:Ceny mieszkań w tym roku mają wzrosnąć 7-15 % więc jak masz kupować, to czym prędzej tym lepiej!

Słyszałam już sporo opinii na ten temat. Podobno materiały zdrożały i to dlatego. Ale z drugiej strony dużo się buduje nowych inwestycji więc konkurencja na rynku będzie dlatego nie spodziewam się dużych wzrostów.
witaminaC

Poprzednia

Wróć do Kupno nieruchomości na rynku pierwotnym