Ktoś opóźnił zakup nieruchomości z powodu porady z tego sub?

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym, opinie o inwestycjach, inwestorach

Ktoś opóźnił zakup nieruchomości z powodu porady z tego sub?

Postautor: RockyPeli » 2021-08-27, 10:25

Przez ostatnie kilka lat ta łódź podwodna była pełna „własności spadnie o 30%” lada dzień. Posty takie jak ten są masowo głosowane, a wszystko, co jest przeciwne, jest odrzucane i atakowane.

To pobożne życzenie jest niebezpieczne.

W związku z tym, że nieruchomości mają rozpocząć kolejny boom (tak, głosuj na mnie w dół), zgodnie z jego 100-letnim wzrostem 7-10 lat, ilu z nich przegapiło kupno z powodu złych rad z tego sub?
RockyPeli

Re: Ktoś opóźnił zakup nieruchomości z powodu porady z tego

Postautor: AmbatiRaydu » 2021-10-13, 14:43

RockyPeli pisze:Przez ostatnie kilka lat ta łódź podwodna była pełna „własności spadnie o 30%” lada dzień. Posty takie jak ten są masowo głosowane, a wszystko, co jest przeciwne, jest odrzucane i atakowane.

To pobożne życzenie jest niebezpieczne.

W związku z tym, że nieruchomości mają rozpocząć kolejny boom (tak, głosuj na mnie w dół), zgodnie z jego 100-letnim wzrostem 7-10 lat, ilu z nich przegapiło kupno z powodu złych rad z tego sub?

jestem przed podpisaniem umowy kupna mieszkania na Jagodnie we Wrocławiu. Podczas rozmowy z deweloperem Pan zagwarantował mi 2 miejsca postojowe
w garażu podziemnym, które miały należeć do mnie i było to w cenie mieszkania. W samym dokumencie nie widzę żadnej informacji na ten temat co więcej po rozmowie z mieszkańcami okazuje się że są to ogólnodostępne miejsca, a nie jak zapewnia deweloper przypisane do mieszkania. Co zrobić w takiej sytuacji? Spotkaliście się z takimi praktykami?
AmbatiRaydu

Wróć do Kupno nieruchomości na rynku pierwotnym