Zainwestuj w akcje/ kup nieruchomość i zostań właścicielem?

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym, opinie o inwestycjach, inwestorach

Zainwestuj w akcje/ kup nieruchomość i zostań właścicielem?

Postautor: BarateGites » 2021-06-26, 12:34

Hej tam r/inwestowanie. niestety ostatnio poniosłam stratę w rodzinie, ale dzięki temu dostałam trochę pieniędzy spadkowych. Zastanawiam się, jak najlepiej wykorzystać jego pełny potencjał.

Sam jestem z zawodu księgowym, mam 25 lat. Obecnie żyję bez długów i nie potrzebuję dużo pieniędzy na utrzymanie mojego stylu życia. Mam maksymalizowane TFSA, więc włożenie go do nich nie wchodzi w rachubę.

Mam dwie opcje skąd to widzę,

Zainwestuj pieniądze na rynku. Byłem walnięty przez ostatnie 8 miesięcy, więc może to być dobry czas, aby użyć moich pieniędzy, aby złapać kilka dobrych ofert i zatrzymać.

Opcja 2. Kup jedną lub dwie nieruchomości inwestycyjne i buduj na nich w dłuższej perspektywie.

Zajmuję się własnymi inwestycjami i przez jakiś czas pracowałem dla niezwykle odnoszącego sukcesy właściciela, więc mam pewne doświadczenie w obu.

Podoba mi się pomysł posiadania różnych źródeł dochodów, a ceny nieruchomości w mieście, w którym mieszkam, pozostały stałe.

Czy ktoś ma jakieś rady lub zalecenia?

Zamierzam to również opublikować, aby uzyskać poradę finansową lub jakkolwiek to się nazywa, ale jestem ciekaw, co zrobiliby inni inwestorzy, gdyby znaleźli się w takiej samej sytuacji. Zwłaszcza taki, jaki jest obecnie rynek kanadyjski.

Twoje zdrowie.
BarateGites

Wróć do Kupno nieruchomości na rynku pierwotnym