Oprogramowanie do zarządzania wynajętym mieszkaniem!!

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku wtórnym oraz wynajmem; pośrednicy i opłaty. Porady ekspertów z Great House.

Oprogramowanie do zarządzania wynajętym mieszkaniem!!

Postautor: MichelKesin » 2021-07-25, 21:09

Cześć wszystkim,

Chciałbym was podpytać czy używacie jakiegoś narzędzia online które pozwalało by w intuicyjny sposób zarządzać wynajmem wraz z informowaniem/przypomnieniami najemcy że trzeba się rozliczyć? Jakiś prosty system do rejestracji zgłoszeń i podpinania ich kosztów był by mile widziany :)

Jak macie swoje pomysły co powinno być w takim systemie, a ja jeszcze nie mam pojęcia że to potrzebuje - również proszę o komentarz.

Będę wdzięczny za każdą informację, dzięki:)
MichelKesin

Re: Oprogramowanie do zarządzania wynajętym mieszkaniem!!

Postautor: BarateGites » 2021-07-28, 13:12

MichelKesin pisze:Cześć wszystkim,

Chciałbym was podpytać czy używacie jakiegoś narzędzia online które pozwalało by w intuicyjny sposób zarządzać wynajmem wraz z informowaniem/przypomnieniami najemcy że trzeba się rozliczyć? Jakiś prosty system do rejestracji zgłoszeń i podpinania ich kosztów był by mile widziany :) https://9apps.ooo/

Jak macie swoje pomysły co powinno być w takim systemie, a ja jeszcze nie mam pojęcia że to potrzebuje - również proszę o komentarz.

Będę wdzięczny za każdą informację, dzięki:)

issue got solved
BarateGites

Wróć do Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości na rynku wtórnym