Sprzedaż, kupno, wynajem - mieszkania, domy, działki, lokale

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku wtórnym oraz wynajmem; pośrednicy i opłaty. Porady ekspertów z Great House.

Sprzedaż, kupno, wynajem - mieszkania, domy, działki, lokale

Postautor: pawelABN » 2013-01-27, 23:13

W ostatnich latach, wywołany przez ekonomiczne społeczeństwo pseudo kryzys sprawił, że na rynku nieruchomości panował lekki zastój. Każde większe biuro nieruchomości odczuło na swoich barkach skutki tego kryzysu. Domy i mieszkania sprzedawały się znaczniej rzadziej, aniżeli kilka lat wcześniej.
Duży wpływ na tą sytuację miał fakt, że banki niechętnie udzielały kredytów mieszkaniowych.
Mieszkania na wynajem, czy mieszkania na sprzedaż Kraków mają jednak dużą szansę na to, że zainteresowani kupcy pojawią się w tym roku. Domy na sprzedaż będą chętniej oglądane natomiast wynajem mieszkania też powinny częściej znajdować swoich nabywcach. Większe agencje nieruchomości w tym roku zaczną odzyskiwać straty poniesione w poprzednich latach. To oczywiście daje szanse, że ruch na rynku nieruchomości przyniesie w końcu upragnione przez agencje nieruchomości transakcje. Prognozy na ten rok są pod tym względem wyjątkowo korzystne. Być może, Ci dla których mieszkania kupno są celem samym w sobie zdecydują się w końcu wykonać krok na przód w stronę dokonania zakupu mieszkania przeznaczonego na sprzedaż. W całej Polsce będzie lepiej, również tam, gdzie sprzedają mieszkania Kraków.
Zapraszam do biura nieruchomości Nieruchomości Kraków
pawelABN

Postautor: dirtydancer » 2013-06-26, 23:01

W ostatnim czasie interesowałam się wyceną nieruchomości, ponieważ była mi potrzebna profesjonalna usługa . Zależało mi na naprawdę dobrym systemie i znalazłam taki, który zadowoli najbardziej wybrednych e-propertyrating.pl.
dirtydancer

Postautor: donna » 2013-07-05, 17:01

dzięki za linka, na pewno kiedyś ktoś skorzysta
donna

Re: Sprzedaż, kupno, wynajem - mieszkania, domy, działki, lo

Postautor: Karolina11 » 2014-07-14, 08:45

Mam pytanie zna ktoś dewelopera który za odpowiednią cenę i w odpowiednich standardach posiada w swojej ofercie ? Byłybym bardzo wdzięczy za informacje na pw. :)
Karolina11

Postautor: hanel » 2015-04-29, 11:20

JARTOM ma działki na sprzedaż w zasadzie we wszystkim polskich, dużych miastach. Kwestia wykorzystania okazji i odpowiedniego budżetu, bo potencjał inwestycyny jest spory.
hanel

Postautor: wikaniunia » 2015-06-15, 14:34

dokladnie, super pod inwestycje (wynajem)
wikaniunia

Postautor: Robert RD » 2015-09-10, 22:21

Działki super inwestycja, przekształcenie działek wzrost inwestycji. Polecam
sprzedaż nieruchomości to pasja i wyzwanie, sprzedaż nieruchomości bez pośredników to zabawa
Robert RD

Postautor: krono » 2016-06-01, 10:34

Łapcie namiary na fajne rozwiązania - https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/krakow
W Krakowie akurat w dalszym ciągu warto inwestować i można w dodatku trafić okazje w różnych lokalizacjach.
Kluczowe znaczenie ma zawsze budżet i oczekiwania - są tańsze i droższe dzielnice.
krono

Postautor: Pawel » 2016-08-31, 14:59

Witam wszystkich
Niedługo planuję wycieczke z rodziną do Krynicy Zdrój, chcę wynająć jakiś apartament. Znalazłem propozycje na http://www.apartamentkrynica.com.pl chciałbym wiedzieć waszą opinie. Czy korzystał ktoś z ich ofert?
Pawel

Postautor: tanzbud » 2017-03-02, 11:00

@pawelABN czy możesz wyjaśnić, dlaczego to był "pseudo" kryzys i w odniesieniu do którego krachu odnosisz to określenie?
Potęga drewna...
www.ibudhaus.pl
tanzbud

Postautor: Aniaseta » 2017-04-26, 20:17

Pawel pisze:Witam wszystkich
Niedługo planuję wycieczke z rodziną do Krynicy Zdrój, chcę wynająć jakiś apartament. Znalazłem propozycje na http://www.apartamentkrynica.com.pl chciałbym wiedzieć waszą opinie. Czy korzystał ktoś z ich ofert?

I jak krynica ? Ta strona jaką podałeś jest ok ?
[url=https://]HealthPills[/url] - Mój Blog.
Aniaseta

Postautor: wojtek552 » 2017-06-16, 07:15

a kto się tym zajmuje
wojtek552

Wróć do Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości na rynku wtórnym