Kupię pilnie nieruchomość w Beskidzie Sądeckim!

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku wtórnym oraz wynajmem; pośrednicy i opłaty. Porady ekspertów z Great House.

Kupię pilnie nieruchomość w Beskidzie Sądeckim!

Postautor: 1marcin » 2015-03-31, 17:39

Witam!!!!
Jak w temacie. Byłem z rodziną w Sylwestra w okolicach Piwniczne-Zdrój, Doliny Popradu itp. Bardzo mi się tam spodobało, dlatego też planuje zakupić niewielką nieruchomość pod budowę domku letniskowego, bądź też z gotowym domem, najlepiej drewnianym, który planuje wykończyć na styl góralski.
Jako, że jestem typowym mieszczuchem, chcę odpocząć od hałasu miasta, mieć blisko w góry i na Słowację ( zwłaszcza przepiękne rejony Starej Lubowni). Nie chcę szczegółowo precyzować swoich wymagań, ale mile widziana byłaby działka położona nieco na uboczu, lub w górach. Jako, ze ogłoszenie jest pilne (już w te wakacje chciałbym móc cieszyć się górami) proszę o oferty osób z tamtych okolic pochodzących stamtąd, które się tam wychowały itp, jako że same najlepiej znają panujące tam realia i stan faktyczny. Będę bardzo wdzięczny za kontakty meilowe: 1marcin.s@wp.pl - bardzo prosiłbym o zdjęcia nieruchomości jeżeli to możliwe a jeśli ktoś nie ma ochoty, to o krótki opis i zostawienie kontaktu w celu umówienia się, albo na pomoc tutaj.
1marcin

Re: Kupię pilnie nieruchomość w Beskidzie Sądeckim!

Postautor: Michal1222 » 2019-01-15, 10:06

Jestem bardzo ciekawy po co panu jest potrzebna nieruchomość w Beskidzie sądeckim.Może pan mi to wytłumaczy.
Michal1222

Wróć do Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości na rynku wtórnym