Sprzedaj dom i wynajmij na gorącym rynku RE

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku wtórnym oraz wynajmem; pośrednicy i opłaty. Porady ekspertów z Great House.

Sprzedaj dom i wynajmij na gorącym rynku RE

Postautor: PacoBelan » 2021-06-17, 07:12

Moja żona i ja dążymy do FI i tniemy wydatki, aby zwiększyć stopę oszczędności. Chcąc obniżyć koszty mieszkania, szukaliśmy włamania do domu, ale najlepsze oferty są już zajęte lub w niepożądanej okolicy (zła okolica lub zbyt daleko od rodziny, przyjaciół i pracy).

Rozważamy wynajęcie mieszkania w dobrej dzielnicy bliżej znajomych i pracy oraz zaoszczędzenie około 600 miesięcznie na kosztach mieszkaniowych. Następnie wykorzystalibyśmy wpływy z naszej rezydencji na zakup DWÓCH czynszów w pobliżu tego, który już posiadamy.

Domy komputerowe sprzedające się w naszej obecnej okolicy poszły na szalenie wysokie ceny, więc swędzi nas, żeby się stąd wydostać. Wydaje się logiczne dla mnie i dla żony, ale zdecydowanie jest to wyczucie rynku, którego nie lubię robić. Widzicie jakieś pułapki?

Dzięki!
PacoBelan

Wróć do Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości na rynku wtórnym