Hiszpania nieruchomości

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku wtórnym oraz wynajmem; pośrednicy i opłaty. Porady ekspertów z Great House.

Hiszpania nieruchomości

Postautor: Ibermaxx » 2009-08-11, 17:27

Witam serdecznie
Z pewną dozą nieśmiałości (mam nadzieję iż Pan moderator mi wybaczy ponieważ to mój pierwszy, ale nie ostatni post tutaj) chciałybym przedstawić ofertę naszej firmy sprzedaży i wynajmu nieruchomości w Hiszpanii na wybrzeżu Costa Blanca w okolicach Alicante.
Zajmujemy się kompleksową sprzedażą i wynajmem.
Domy,wille,apartamenty w Hiszpanii. Noclegi i kwatery prywatne. W naszej szerokiej ofercie wynajmu i sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii ponad 30 obiektów 4, 6 i 8 osobowych. Całoroczne rezerwacje. Wspaniałe plaże i pola golfowe regionu Costa Blanca. Łatwy i tani dojazd z Polski liniami Ryanair i Norwegian bezpośrednio do Alicante. Serdecznie zapraszamy.Ekipa Ibermaxx.
Domy, wille, apartamenty w Hiszpanii
www.ibermaxx.pl
Ibermaxx

Re: Hiszpania nieruchomości

Postautor: koksu22 » 2016-01-17, 13:57

Apartamenty Hiszpania sprzedaż - http://casaensol.pl/nieruchomosci-rodzaj-2.html
Spotkał się ktoś z tą stroną ? Mają ciekawą ofertę lecz nie wiem czy korzystać...
Z góry dziękuję :)
koksu22

Postautor: kemog » 2016-02-05, 11:38

Jak wyglądają ceny? Opłaty są w złotówkach?
kemog

Postautor: jaslodka » 2016-02-17, 12:39

ceny w złotówkach ale w zależności od kursu euro ;D
jaslodka

Wróć do Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości na rynku wtórnym