Niekompetentne biuro posrednictwa nieruchomosci w Krakowie

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku wtórnym oraz wynajmem; pośrednicy i opłaty. Porady ekspertów z Great House.

Re: Niekompetentne biuro posrednictwa nieruchomosci w Krakow

Postautor: krono » 2015-07-09, 11:18

Proszę okazja jest - http://www.jartom.com/centrum-logistyczne-na-sprzedaz# Ale o wszystkim jednak decyduje budżet. A co do agentów - w takich branżach jak nieruchomości magazynowe ich pomoc jest po prostu całkowicie niezbędna.
krono

Postautor: Thar » 2015-08-16, 16:31

5. Monopolis
Skopiowali ogłoszenie dotyczące sprzedaży mieszkania (bez umowy/zgody) i podawali jako własne.
Thar

Postautor: niezadowolony » 2015-08-16, 21:04

nie polecam Firmy AS .Pan Paweł SZafraniec to cham, kiedy zadzwoniłem w sprawie mieszkania którym byłem zainteresowany. powiedział że to gdzieś na Ruczaju, ale nie wie gdzie bo jest niedziela i nie siedzi przed komputerem, po czym odłożył słuchawkę.
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM
niezadowolony

Postautor: wiktoriakow » 2015-08-21, 21:41

Mnie bardzo przekonała firma http://www.polnoc.pl/. Dzięki ich rzetelności udało mi się znaleźć odpowiednie mieszkanie :) Dodatkowo mają oferty mieszkań w całej Polsce :)
wiktoriakow

Postautor: Mix » 2015-08-30, 15:23

Czym kierują się klienci przy wyborze biura , agenta ?
Biorą jak leci , podpisują umowy jak poparzeni , dając każdemu do ręki dowód . Ważne by brał małą prowizję.
Praca agenta , profesjonalnego agenta jest trudna i wymagająca. To nie może być student który wczoraj wpadł na pomysł że zostanie agentem . To są ,,łapacze,, ofert nie agenci.
Każdy klient powinien sprawdzić agenta , co ma do zaoferowania za usługę .
Wybierając prawnika czy lekarza mocno się zastanawiają , ciekawe dlaczego nie idą się leczyć do studenta pierwszego roku? Bo Agenta nie wybierają często podpisują co się im da.
Mix

Postautor: mylik » 2015-10-30, 16:42

Pewnie chcą jak najwięcej zarobić nie patrzą na to, by zaproponować klientowi najlepszą ofertę. Cóż, teraz liczą się pieniądze. Jeśli sami sobie czegoś dobrego nie znajdziemy, nikt za nas tego nie zrobi.
Wszystko o umowie zlecenie- http://umowazlecenie.podlasie.pl/
mylik

Postautor: marcin » 2015-12-03, 23:26

Ja korzystałem z biura SADURSCY i jestem bardzo zadowolony. Obsługiwała mnie Pani Magdalena R. Mówiła jak jest, nie owijała w bawełnę, nie kręciła a to było dla mnie bardzo ważne. Była bardzo profesjonalna, jak tylko miałem pytanie od razu mogłem zadzwonić i dopytać. Prowizja nie była mała, ale uważam że naprawdę warto. Zresztą było to kupno mieszkania i uważam że oszczędzać na tym się nie powinno. Szukając mieszkania oglądałem kilka mieszkań z innymi biurami i ciągle łapałem pośrednika na kłamstwie małym lub większym. Biuro zapłaciło za mnie umowę przedwstępną.
Polecam naprawdę bardzo.
marcin

Postautor: krono » 2016-02-02, 12:48

Proszę, jako doskonały przykład - http://gama-m.pl/
Kupujcie bezpośrednio od developerów. Rzeczywiście można trafić bardzo atrakcyjne nieruchomości w znakomitej lokalizacji i to wcale nie tak drogo. Po co płacić prowizję pośrednikowi?
krono

Postautor: Henryk » 2016-02-22, 20:40

Firma Duet2 gowniarz jeden nie zna się na rzeczy. Wynajmuje pod burdele mieszkania a ja się musze z jednym takim przypadkiem męczyć. Katastrofa nie polecam.
Henryk

Postautor: Alsura » 2016-02-29, 13:35

Nie polecam INDEPRO. PO wypowiedzeniu umowy z uwagi na sprzedaż mieszkania przy pomocy innego Pośrednika , brak jakiejkolwiek zwrotnej informacji!. Po kolejnej interwencji z prośbą o "zdjęcie" ogłoszenia usłyszałam, iż po 6 miesiącach od wypowiedzenia dopiero ogłoszenie zostanie uniewidocznione! Skandal, są bardzo nachalni , żeby podpisać umowę, a potem zero kontaktu i działań w celu sprzedaży, a do tego jeszcze łatają swoją bazę nieaktualnymi ogłoszeniami. Od kiedy to można prezentować przedmiot umowy, który przestał nim być? Z czystym sumieniem ostrzegam i odradzam.
Alsura

Postautor: krono » 2016-03-29, 07:58

Zawsze lepiej bezpośrednio, macie również internetowe bazy - https://tabelaofert.pl/
Na pewno nigdy nie będzie dobrym rozwiązaniem stawianie na pośrednika, bo co to może na dobrą sprawę dać? Tyle co nic...
krono

UWAGA NA KROWODRESKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI SMOK w Krakowie

Postautor: Klient » 2016-04-02, 13:49

To biuro a szczególnie pośrednik Mateusz Góral to niekompetentni ludzie, wyzyskiwacze i oszuści. Cały czas mnie okłamywali aby tylko wyzyskać pieniądze. Uważajcie.
Klient

Re: UWAGA NA KROWODRESKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI SMOK w Krakowi

Postautor: Klient Smoka » 2016-05-14, 12:45

Klient pisze:To biuro a szczególnie pośrednik Mateusz Góral to niekompetentni ludzie, wyzyskiwacze i oszuści. Cały czas mnie okłamywali aby tylko wyzyskać pieniądze. Uważajcie.

Co do tej wypowiedzi. POTWIERDZAM ten Agent od siedmiu boleści to zwykły oszust.
Widzi tylko pieniądze, nie interesuje go aby transakcja była przeprowadzona solidnie.

Proszę uważać na niego!!!
Klient Smoka

Postautor: Xyz » 2016-05-18, 18:36

Nie polecam biura Barczyńska nieruchomości!
Baaardzo niekompetentni pracownicy, nie mają zielonego pojęcia o oferowanych lokalach. Nie wspominam już o wielokrotnych zmianach warunków umowy i wręcz zatajaniem(!) informacji na temat mieszkań

Jak tylko widzicie tę nazwę to od razu uciekajcie!!!
Xyz

Postautor: Zdenerwowana » 2016-05-20, 17:08

Oszukany pisze:Dzień dobry,

Piszę tu żeby wszystkich ustrzec, uważajcie Państwo na Nowiny borkowskie nieruchomości. Ludzie tam pracujący, nigdy nie powinni zostać agentami! Kłamią prosto w oczy, na początku wszytsko ładnie pięknie, żeby tylko podpisać z nimi umowę, pożniej już same problemy :( do dziś mam czkawkę jak o nich myślę!

Popieram!!!!! Proszę uważać na Biuro Nowiny Nieruchomości na Fortecznej!!!!!
Pani najpierw zaprosiła mnie na podpisanie umowy tylko po to, abym mogła pooglądać nieruchomość.
Spotkanie w biurze miało się odbyć 10 min przed właściwym spotkaniem z właścicielem i oglądaniem nieruchomości.
Na moje pytania dotyczące umowy i wyjaśnienie ewentualnych wątpliwość Pani odpowiadała niegrzecznie i opryskliwie wręcz krzycząc na mnie. (myślała, że znalazła naiwną i popiszę w ciemno umowę nie czytając jej) Jak powiedziałam, że niestety, ale nie podpiszę umowy w tej formie - usłyszałam, że jestem niepoważna i z wielkim krzykiem zostałam wyrzucona z biura.

Skandal.. nigdy nie zostałam tak potraktowana!!!!!
Zdenerwowana

FILARY biuro nieruchomości

Postautor: Maciej Kraków » 2016-05-25, 12:40

Witam

ostrzegam wszystkich przed tym biurem "niekompetencja goni złodziejstwo i pazerność wlascicielki"
Agencja Nieruchomości FILARY
31-112 Kraków
ul. Smoleńska 35
tel.: 122927683, 601339653
Maciej Kraków

Postautor: PRACOWNICY » 2016-06-11, 00:54

Klientka przez telefon konsultowała umowę pośrednictwa z mężem, który na koniec dodał, że nie jest przygotowany na rozmowę o wysokości prowizji bo się nie rozeznał w stawkach. Niedoszła klientka mieszka na osiedlu i bezpośrednio po nie podpisaniu umowy poszła pod dom sprzedającego i poinformowała go, że była z nim umówiona. Szkoda, że nie dodała, że przez biuro ale nie chciała podpisać umowy i załatwić sprawy uczciwie.
Rozumiem, że pół godziny czytania umowy przez telefon z mężem było ponad siły panią zainteresowaną ale już udanie się bezpośrednio do właściciela i okłamywanie z kim był umówiony już nie.
To że nigdy nie została tak potraktowana oznacza, że inni dali się Pani nabrać :-P

Nikogo nie zmuszamy do współpracy z nami ani nie ogłaszamy każdej oferty bo nie warto i tym bardziej nie tracimy czasu na klientów, którzy próbują nas oszukać
PRACOWNICY BIURA NOWINA BORKOWSKI NIERUCHOMOŚCI

Zdenerwowana pisze:
Oszukany pisze:Dzień dobry,

Piszę tu żeby wszystkich ustrzec, uważajcie Państwo na Nowiny borkowskie nieruchomości. Ludzie tam pracujący, nigdy nie powinni zostać agentami! Kłamią prosto w oczy, na początku wszytsko ładnie pięknie, żeby tylko podpisać z nimi umowę, pożniej już same problemy :( do dziś mam czkawkę jak o nich myślę!

Popieram!!!!! Proszę uważać na Biuro Nowiny Nieruchomości na Fortecznej!!!!!
Pani najpierw zaprosiła mnie na podpisanie umowy tylko po to, abym mogła pooglądać nieruchomość.
Spotkanie w biurze miało się odbyć 10 min przed właściwym spotkaniem z właścicielem i oglądaniem nieruchomości.
Na moje pytania dotyczące umowy i wyjaśnienie ewentualnych wątpliwość Pani odpowiadała niegrzecznie i opryskliwie wręcz krzycząc na mnie. (myślała, że znalazła naiwną i popiszę w ciemno umowę nie czytając jej) Jak powiedziałam, że niestety, ale nie podpiszę umowy w tej formie - usłyszałam, że jestem niepoważna i z wielkim krzykiem zostałam wyrzucona z biura.

Skandal.. nigdy nie zostałam tak potraktowana!!!!!
PRACOWNICY

Postautor: Megi3 » 2016-06-14, 13:38

Ale wszędzie sa niekompetentne biura nieruchomosci ,dziwię się ,że jeszcze się dziwicie.Kto trafia do tej branży,często ludzie ,którym gdzie indziej nie wyszlo tak zwani spadachroniarze.I później maja tylko złotówki w oczach.Ja robiłam sprzedaże na rynku w Poznaniu i dokładnie to samo.Nic nie robili ,chcieli tylko umowy podpisywać,do dzis nie wiem po co.Jeden facet to mnie rozwalił kompletnie bo chciał 5 % od sprzedaży nieruchomosci.Biuro bodajże Castle , ale ten chociaż przyprowadził kilku klientów.Ostatecznie sprzedałam sama,chociaż dla kogoś bez zadnego doświadczenia w sprzedaży może to być trudne,trochę tych meandrów prawnych jest.ale wtedy wybierzcie sami świadomie biuro,najlepiej z polecenia.,bo inaczej stracony czas na spotkania, bez sensu.

Megi.
Megi3

Postautor: elakot » 2016-06-16, 11:04

Uwaga na pseudopośrednika !!!!!!!!
Nazywa się WOJCIECH SAMOK, był już w kilku biurach, nigdzie nie zagrzał miejsca.

Obecnie pracuje w biurze nieruchomości "GMACH" MACIEJ KARSKI - Warszawa
UWAGA BIURO DZIAŁA BEZ LICENCJI !!!!!!!

Powód - niekompetentny, niekulturalny (to delikatne określenie) nie słucha klienta, wręcz narzuca swoje zdanie. Prezencja, no cóż zaniedbany, ciężko się współpracuje z kimś kto nie ma wiedzy w zawodzie który jej wymaga.
Przez taką osobę nigdy więcej nie skorzystam z pomocy tego biura.
elakot

Re: Niekompetentne biuro posrednictwa nieruchomosci w Warsza

Postautor: Konrad8907 » 2016-06-16, 11:09

Też miałem nieprzyjemność z tym panem.
Zaniedbany, niekompetentny, niemiły.
Pan Wojtek Samok, nie polecam, a o tym że biuro działa bez licencji to nie wiedziałem,
dziękuję to cenna informacja,
która powinna być umieszczona na stronie biura.
Konrad8907

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości na rynku wtórnym