Niekompetentne biuro posrednictwa nieruchomosci w Krakowie

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku wtórnym oraz wynajmem; pośrednicy i opłaty. Porady ekspertów z Great House.

Re: Niekompetentne biuro posrednictwa nieruchomosci w Krakow

Postautor: George » 2018-07-30, 15:35

Pancanowscy / Complex 2

Domy budowane przez Complex 2/Pacanowscy są w bardzo złym stanie technicznym, zawilgocone ściany (miejscami zagrzybiałe, sufity na poddaszu zrobione bardzo źle które cały czas pękają na łączeniach, ściany działowe krzywe, wylewki przy ścianach pozapadane nawet kilka centymetrów, dom źle ocieplony, profile użyte do montażu sufitów podwieszanych po ściągnięciu zgrzybiałych płyt GK zardzewiale, piec cieknie, instalacje elektryczne nie zgodne z projektem, Kostka brukowa krzywa, spadki zrobione w kierunku drzwi (!!), studzienki rewizyjne się rozpadają i wiele innych rzeczy które wyszły podczas wykańczania domu.

Naprawianie jakich kolwiek usterek to fikcja, Pan M. jak tylko dostał pieniążki za dom przestał odbierać telefony czy interesować się klientem. Supermiły i uprzejmy człowiek po przelaniu pieniędzy ucina kontakt i robi się wulgarny, na początku krzyczał na mnie przez telefon ze ja w ogóle cokolwiek od niego chce (napraw usterek w ramach rękojmi jest jego obowiązkiem)
George

Postautor: AnnaK » 2018-11-13, 14:41

Śledzę wątek od dłuższego czasu i to co niektóre biura wyrabiają to faktycznie jakaś farsa...
Ja przy ostatniej transakcji miałam więcej szczęście i nie spotkały mnie takie nieprzyjemności jak niektórych. Po złych doświadczeniach z dużymi biurami zdecydowałam sie na współpracę z dwoma mniejszymi (ale istniejącymi już długo na rynku). Sama również próbowałam sprzedaży na własną rękę, ale z racji odległości (mieszkam w Warszawie) okazało się to trudniejsze niż myślałam. Jednak dzięki Pani Iwonie (Biuro Nieruchomości Global), która znalazła klienta i pomogła z formalnościami, cały proces sprzedaży trwał niecały miesiąc. Osobiście byłam bardzo zadowolona z obsługi i mogę z czystym sumieniem polecić to biuro.

Pamiętajcie - w dużych biurach klient jest tylko kolejną cyferką, która musi się zgadzać. Będziecie obsługiwani przez studentów (tak jak to wielokrotnie miało miejsce w moim przypadku 3 lata temu), którzy nie mają zielonego pojęcia o tym co robią (nie mówiąc już o aspektach prawnych). Na każde moje pytanie student odpowiadał, że musi się skonsultować z menagerem. Przecież to jest jakaś porażka..

Jeśli ktoś tak samo jak ja - mieszka daleko i nie ma możliwości pokazywania co chwilę swojej nieruchomości - polecam zastanowić się nad umową na wyłączność. Gdyby przyszło mi jeszcze raz sprzedawać mieszkanie czy cokolwiek innego, na bank tak zrobię.

Pozdrawiam wszystkich! ;)
AnnaK

Postautor: _clementine_ » 2018-11-26, 10:22

Wow, jak czytam wasze przygody z biurami to się cieszę, że nie musiałam z nimi współpracować...Współczuję.. :-o
Idealny krem przeciwzmarszczkowy to taki, który stworzony został w oparciu o naturalne składniki. Dlatego wypróbuj Richevon https://www.odchudzamsie.pl/profil/5005/blog/na-zmarszczki-poznaj-richevon
_clementine_

Poprzednia

Wróć do Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości na rynku wtórnym