Prosze o pomoc przy wycenie !!!

Wymiana doświadczeń związanych z zakupem nieruchomości na rynku wtórnym oraz wynajmem; pośrednicy i opłaty. Porady ekspertów z Great House.

Prosze o pomoc przy wycenie !!!

Postautor: rindin » 2010-03-22, 21:10

Witam! Posiadam działkę rekreacyjną w mikołowie woj. śląskie o powierzchni 1009m2. na działce znajduje sie murowana altana o powierzchni 50m2. woda doprowadzona. Bardzo pilnie musze ja sprzedac i potrzebuje jakieś ogólnej wyceny.
Dodam tylko, że w planie miejscowym przewidziano budowę drogi przez moją działkę (droga lokalna) i teraz niewiem czy w związku z tym moja działka zyskuje na wartości czy traci. jeżeli zyskuje to ile. Podobno miasto może ją wykupić ale dowiedzialem się że w najbliższych 5-10 latach nie przewidują budowy drogi. Działki budowlane w tej dzielnicy stoją od ok. 100 - 150 zł/m2. Ale niemam pojecia po ile rekreacjne. BARDZO BARDZO PROSZE O POMOC :-)
rindin

Postautor: rindin » 2010-03-22, 21:13

Witam! Posiadam działkę rekreacyjną w mikołowie woj. śląskie o powierzchni 1009m2. na działce znajduje sie murowana altana o powierzchni 50m2. woda doprowadzona. Bardzo pilnie musze ja sprzedac i potrzebuje jakieś ogólnej wyceny.
Dodam tylko, że w planie miejscowym przewidziano budowę drogi przez moją działkę (droga lokalna) i teraz niewiem czy w związku z tym moja działka zyskuje na wartości czy traci. jeżeli zyskuje to ile. Podobno miasto może ją wykupić ale dowiedzialem się że w najbliższych 5-10 latach nie przewidują budowy drogi. Działki budowlane w tej dzielnicy stoją od ok. 100 - 150 zł/m2. Ale niemam pojecia po ile rekreacjne. BARDZO BARDZO PROSZE O POMOC
rindin

Re: Prosze o pomoc przy wycenie !!!

Postautor: desheikh » 2015-02-11, 12:16

Podobno miasto może ją wykupić ale dowiedzialem się że w najbliższych 5-10 latach nie przewidują budowy drogi.
desheikh

Wróć do Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości na rynku wtórnym