Czy jestem nierozsądny? Potrzebne porady, thx.

Lokale, hotele, magazyny

Czy jestem nierozsądny? Potrzebne porady, thx.

Postautor: RockyPeli » 2021-07-27, 17:26

Cześć,

Mam więc umowę najmu komercyjnego, która wygaśnie pod koniec tego miesiąca.

Dałem agentowi i właścicielowi wymagane zawiadomienie i gdy zapytali, czy mają nowego najemcę, opuszczę wcześniej, zgodziłem się.

Problem polega na tym, że kiedy przychodzi czas na inspekcje potencjalnych klientów, otrzymuję krótkie powiadomienie i czuję się źle, jeśli muszę zmienić termin.

Niedawno zaaranżowałem czas na oglądanie potencjalnemu klientowi, a następnie agent odpowiedział mi, że zajmą miejsce, ale chcą mieć drugie obejrzenie, aby zmierzyć rzeczy.

Powiedziałem agentowi, że ponieważ jest to ostatni miesiąc, potrzebuję tego czasu na uporządkowanie sprawy i będę otwarty tylko na to, aby nastąpiło to w dalszej części miesiąca. Szczerze mówiąc, dałem tę opcję tylko dlatego, że byli miłą parą, czy to normalne, że potencjalny klient wchodzi do twojego biznesu i oczekuje, że coś zmierzy?

Agent zwrócił się do mnie mówiąc, że jestem całkowicie nierozsądny, biorąc pod uwagę niesamowitą umowę, którą zawarł z moją dzierżawą, i że poczucie winy sprawia, że ​​myślę, iż jeśli im nie wpuszczę, to je straci. Musiałem mu powiedzieć 3 razy, że mogę dostać tylko czas, aby ich wpuścić jeszcze w tym miesiącu, a on wciąż naciska na pierwszy raz, kiedy chciał.

Czy to normalne zachowanie? A może jestem nierozsądny? Czy ktoś ma jakieś rady lub informacje w tej sprawie? Z góry dziękuję.
RockyPeli

Wróć do Nieruchomości komercyjne