Inwestycje w krajach rozwijających się

Lokale, hotele, magazyny

Inwestycje w krajach rozwijających się

Postautor: JesonMile » 2021-07-09, 16:50

Przede wszystkim powiem tylko, że mam 21 lat, włożyłem trochę pieniędzy w akcje, ale tak naprawdę to raczej kieszonkowe. To pytanie byłoby bardziej o nauce niż o zdobywaniu informacji o przyszłych inwestycjach!

Od kilku miesięcy widzę wiele wiadomości dotyczących tureckiej liry i tego, jak bardzo straciła na wartości, a turecka gospodarka jest w ruinie itp. Nie tylko to, ale Erdogan nie ułatwia sprawy i może bardzo dobrze doprowadzić kraj do całkowitego załamania gospodarczego.

Moje pytanie brzmi, czy rozsądne byłoby inwestowanie w Turcji. Niekoniecznie w akcjach, ponieważ, jak powiedziałem, Turcja może stanąć w obliczu ogromnego kryzysu w najbliższej przyszłości. Myślałem bardziej o nieruchomościach. Na przykład Stambuł jest jednym z najpiękniejszych miast na świecie, ma i zawsze będzie przyciągał wielu ludzi, co sprawia, że ​​jest cenny bez względu na to, co się wydarzy (no cóż, z wyjątkiem samego miasta, które jest niszczone, ale trochę nierealne) . Czy zatem dla osoby żyjącej w strefie euro, takiej jak ja, inwestycja w nieruchomości np. w Stambule byłaby dobrą decyzją? O ile ja to widzę, ponieważ lira tak bardzo się zdewaluowała, byłoby znacznie taniej dla kogoś, kto posiada inne waluty.

Dzięki za pomoc
JesonMile

Re: Inwestycje w krajach rozwijających się

Postautor: grząski » 2021-11-16, 23:00

Faktycznie jest to bardzo ciekawe.
grząski

Wróć do Nieruchomości komercyjne