Komercjalizacja małych i średnich galerii handlowych

Lokale, hotele, magazyny

Komercjalizacja małych i średnich galerii handlowych

Postautor: Mich » 2017-08-01, 16:50

Miło mi przedstawić usługę firmy Arrowhead, polegającą na komercjalizacji małych i średnich obiektów handlowych i biurowych.
  • Dzięki usługom Arrowhead inwestorzy tego typu obiektów na rynkach lokalnych mogą poprawić zarówno ich rentowność, jak i zyskać najemców w postaci firm o ogólnopolskich markach. W portfolio firmy jest już kilkanaście pozycji - zarówno całych obiektów, jak też wybranych powierzchni i lokali handlowych.
  • Dla deweloperów spółka proponuje usługę doradztwa już od momentu planowania inwestycji, co pozwoli zaoszczędzić czas oraz pieniądze związane z wyborem nietrafionych rozwiązań.
  • Najemcom Arrowhead udziela pomocy w wyszukaniu najlepszej powierzchni handlowej, czy lokalu usługowego, reprezentuje w negocjacjach i sprawuje pieczę nad wykończeniem wybranej powierzchni.

Wszystkich zainteresowanych komercjalizacją nieruchomości i zleceniem zarządzania obiektami komercyjnymi zapraszam do kontaktu z firmą Arrowhead. Spółka działa na obszarze całej Polski.
Ostatnio zmieniony 2018-04-24, 14:09 przez Mich, łącznie zmieniany 2 razy
Arrowhead - usługi komercjalizacji nieruchomości
Mich
 
Posty: 4
Rejestracja: 2017-08-01, 16:37
Lokalizacja: Warszawa - cała Polska


Re: Komercjalizacja małych i średnich galerii handlowych

Postautor: Marrcin » 2018-01-18, 13:11

Świetnie się składa, że widzę tu taki temat. Zainteresowanych, jak przebiega proces komercjalizacji nieruchomości, co należy do obowiązków dobrego zarządcy nieruchomości, albo chcących poznać znaczenie nieznanego pojęcia z branży nieruchomości zapraszam na bloga poruszającego te tematy. Link do bloga w stopce.
http://komercjalizacja.nieruchomosci.pl - blog dotyczący komercjalizacji obiektów i zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.
Marrcin
 
Posty: 2
Rejestracja: 2018-01-18, 12:59


Wróć do Nieruchomości komercyjne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron