Proszę o pomoc przy współwłasności

Porad udzielają eksperci z...

Proszę o pomoc przy współwłasności

Postautor: aga85-20 » 2009-09-17, 12:52

Mój problem polega na tym iż jest dom piętrowy (piwnice, mieszkanie większe, mieszkanie mniejsze i strych) ogólnie 3 piętra+ piwnice. jest również dwóch właścicieli.
3/4 i 1/4 z tym że właścicielem 1/4 jest starsza osoba schorowana, co z tym się wiąże niczym się nie przejmuje. Dom jest do remontu. Na dodatek tego istnieje konflikt między wspówłaścicielami, ponieważ ta starsza osoba robi problemy w związku z remontem bo jak twierdzi jej to nie potrzebne. Dać tego również nie chce bo należy się jej synowi za opiekę i testament jest już sporządzony, jego również nic nie interesuje a do wszystkiego się wtrąca.
Proszę o radę czy robić zniesienie za jej życia czy czekać aż ona umrze i dopiero robić zniesienie. Ja posiadam 3/4, oraz płacę podatek za cały dom ona nic i w związku z tym pomoc co mogę zrobić z tą sprawą.
aga85-20

Re: Proszę o pomoc przy współwłasności

Postautor: marek3333 » 2018-12-09, 11:03

Jakoś nie widzę żeby państwu ktoś pomógł w tym temacie. Mi to się w ogóle nie podoba.
marek3333

Wróć do Porady prawne