Ściana

Ściana

Postautor: piotrek » 2009-08-04, 21:19

Witam po raz pierwszy w tym dziale.
Zabieram się za budowę domu i zastanawiam się z czego wykonać ściany. Tzn. w jakim systemie - ściana jednowarstwowa czy może 3 wartstwy z ociepleniem w środku to lepsze wyjście? Ilu fachowców tyle opinii ale ja chyba skłaniam się ku czemuś takiemu: ściana jednowarstwowa
Może od was otrzymam jescze jakieś rady. Mało tu chyba ludzi zagląda, ale może akurat..

Pozdrawiam.
piotrek

Postautor: piotrek » 2009-08-22, 22:30

Witam ponownie :)
Wygląda na to że sam sobie muszę odpowiedzieć. Otóż poczytałem, popytałem, posłuchałem i... dalej nie wiem :D Nie no, coś tam wiem. Moje pojęcie o budowie trochę się zmieniło, teaaz to już się nie bierze pierwszych lepszych pustaków i po prostu muruje, teraz nowoczesność... na tej stronce co przedtem dałem jest trochę fajncyh informacji o systemach budowania: systemy budowy domu
mam jeszcze trochę casu także dalej czekam na pomoc. jak się czegoś mądrego dowiem albo zdecyduję to dam znać.

pozdrawiam.
piotrek

Postautor: razdwa » 2013-07-11, 20:07

My zdecydowaliśmy się na ściany jednowarstwowe i z perspektywy czasu stwierdzam, że to był bardzo dobry wybór :)
razdwa

Re: Ściana

Postautor: wiktoriakow » 2013-08-09, 00:37

Do budowy używa się mnóstwo stali i materiałów budowlanych. Polecam firmę Profi-Stal, która oferuje kształtowniki i inne wyroby hutnicze najwyższej jakości. Sprawdź.
wiktoriakow

Re: Ściana

Postautor: Halinka » 2015-10-08, 15:15

Chciałabym mieć lekko renesansowy salon i pilastry na ścianach. Widziałam takie wnętrze w jednym z zagranicznych programów dekoratorskich i bardzo mi się spodobało. Znalazłam świetne pilastry w sklepie http://www.melagu.pl/sztukateria/pilastry. Mąż twierdzi, że nie wie jak je zamontować do ścian i czym je pomalować. Macie może jakieś doświadczenie z pilastrami i moglibyście mi doradzić jaką farbę wybrać i jakim klejem przykleja się je do ścian? Będę bardzo wdzięczna za rady.
Halinka

Wróć do Stan surowy otwarty i zamknięty