Ocieplenia

Ocieplenia

Postautor: Revnis » 2013-06-06, 17:57

Mam pytanko odnośnie ocieplenia poddasza. Czy ktoś może stosował piankę natryskową? Słyszałem, że jest to o wiele bardziej skuteczne, niż wykorzystywanie chociażby wełny mineralnej. Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami? Mam w swojej okolicy (Suwałki) całkiem niezłą firmę, która świadczy właśnie tego typu usługi - P.W. Magda i zastanawiam się, czy iść w tę stronę, czy może jednak pozostać przy klasycznych rozwiązaniach. Znajomy w sumie korzystał właśnie z tej firmy i robili pianką natryskową i sobie chwali, ale wolałbym jeszcze jakichś specjalistów się zapytać.
Revnis

Postautor: Morawski » 2013-06-11, 14:43

Nie polecam. CHyba, ze ta firma robi to NAPRAWDE dobrze. Pianka musi byc fachowo zastosowana, wtedy jest lepsza, ale o dobra ekipe trudniej. Jak ufasz tej firmie kolo CIebie, to mozesz brac.
Morawski

Postautor: Revnis » 2013-06-16, 22:35

No właśnie Magda jest mocno chwalona w mojej okolicy. Już mi się od kilku osób obiło o uszy, że są profesjonalistami. Więc chyba raczej mogę im zaufać :)
Revnis

Wróć do Instalacje