Opinie o oknach

Opinie o oknach

Postautor: Revnis » 2012-12-21, 13:20

Chciałbym, aby w tym temacie wypowiedziały się osoby, które wymieniały okna i mogłyby polecić jakąś firmę. Sam wiem, jak trudno jest znaleźć solidną firmę w tej branży, bo jeszcze do niedawna biegałem po forach internetowych i szukałem opinii na temat producentów z mojej okolicy. Na szczęście skorzystałem z usług firmy Sapor z Wielkopolski i po prawie roku czasu jestem zadowolony. Na miejscu wyjaśniają wszelkie niuanse związane z montażem okien, zapewniają kompleksową obsługę i co najważniejsze - okna są wstawione profesjonalnie, bez szpar, przez które ciepło mogłoby uciekać w tak mroźne dni, jak ten dzisiejszy. Dlatego też zdecydowanie mogę polecić tę firmę. Jak będziecie się decydować, to zwróćcie uwagę na profil Alphaline-90 - nowoczesne rozwiązania dają o sobie znać zimą, będziecie zadowoleni.

A Wy jakie możecie polecić firmy?
Revnis

Postautor: marlenak » 2013-01-28, 14:43

Producentów okien jest bardzo dużo, poczytaj opinie.
Dodatki i wyposażenie wnętrz - www.goodies.pl
marlenak

Postautor: wiktoriakow » 2013-07-19, 19:37

No ja np. kupiłem okna w firmie Sokółka, bardzo porządne okna, trzymające ciepło i wygłuszające pomieszczenie.
wiktoriakow

Postautor: stobejczyk » 2013-07-25, 02:18

Tu pewnie podanych zostanie wielu różnych producentów, ale ja powtórzę się za przedmówcą. Nie ma jak okna z Sokółki. Mam je już ładnych parę lat i mimo, że mocno narażone są na warunki atmosferyczne, to wyglądają i działają jak nowe.
Mam szyby absorpcyjne czyli Antisol zmniejszają działanie promieniowania słonecznego przy dosknałej izolacji termicznej o współczynniku przenikania ciepła Us=0,6 W/m2K.

Obrazek

Obrazek
stobejczyk

Re: Opinie o oknach

Postautor: Tomasz7-7 » 2016-12-27, 12:43

Zgadzam się, pytanie o okna to chyba najczęściej zadawane pytanie na wszystkich forach budowlanych - tak więc i odpowiedzi jest bardzo dużo i wystarczy się z nimi zapoznać. Ja tylko wspomnę, że dobre okna to nie wszystko. Trzeba także pamiętać o ciepłym montażu na panelach podokiennych np. Klinar, aby nie było mostków termicznych.
Tomasz7-7

Wróć do Wykończenie budynku