Sprawdzeni producenci okien z Krakowa

Sprawdzeni producenci okien z Krakowa

Postautor: mezon3 » 2016-02-14, 13:17

Nie wiedziałem tutaj takiego tematu tak wiec zakładam. Czy ktoś może jest z Krakowa? Czy znacie dobrych, sprawdzonych producentów okien? Myślę,ze dobrze byłoby jakbyśmy zrobili sobie tutaj taka listę.
mezon3

Re: Sprawdzeni producenci okien z Krakowa

Postautor: Simer » 2016-02-18, 14:31

mezon3 pisze:Nie wiedziałem tutaj takiego tematu tak wiec zakładam. Czy ktoś może jest z Krakowa? Czy znacie dobrych, sprawdzonych producentów okien? Myślę,ze dobrze byłoby jakbyśmy zrobili sobie tutaj taka listę.

Okna wstawialiśmy pod koniec zeszłego roku. W mieszkaniu jakie remotnowalismy były jeszcze stare drewniane okna z lat 80-tych ( swoją drogą to nie wiem jak byli mieszkańcy wytrzymali w domu z tak nieszczelnymi oknami....). Mieszkanie było narożne. Wprawdzie blok ocieplony ale od tej jednej narożnej ściany potrafi mocno ciągnąć.

Zamówiliśmy je w Ekoplaście. Jest to krakowska firma, która ma swój salon na Wrobela. Wybraliśmy ten model okien: http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/prestige-thermo - czyli w technologii energooszczędnej . Zabudowa jest wielokomorowa. Moze byly trochę droższe od tradycyjnych ale widzimy, w zasadzie czujemy różnice.
Simer

Wróć do Wykończenie budynku