Pokój w minimalistycznym stylu

Pokój w minimalistycznym stylu

Postautor: tropta » 2017-09-19, 14:54

Mam urządzony pokój w stylu minimalistycznym. Łóżko jasne drewno. Potrzebuję przemalować ściany na jasny kolor. Co myślicie o białej ścianie?
tropta

Re: Pokój w minimalistycznym stylu

Postautor: Ekspert Dekoral » 2017-09-20, 15:53

Witaj.
Biel to kolor ponadczasowy. Do sięgnięcia po tę barwę zachęcają przede wszystkim jej uniwersalność i świeżość. Biały doskonale komponuje się z innymi barwami, od jasnych po ciemne. Efektownie kontrastuje z dodatkami w mocniejszych odcieniach i podkreśla ich naturalne piękno. Według mnie biel idealnie wpisywałaby się do minimalistycznego stylu Twojego pokoju. Na rynku dostępnych jest kilkadziesiąt odcieni białego koloru – śnieżnobiały, kremowy, wpadający w błękit czy szarość. W ofercie Dekoral Clean & Color przykładowe kolory z palety bieli to „Koronkowa biel” i „Perłowa Oreganza”.
Wszystkie dostępne odcienie bieli znajdziesz na naszej stronie: http://kartakolorow.dekoral.pl/
Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Dekoral
Ekspert Dekoral

Postautor: cziks » 2018-02-20, 18:44

Biała ściana nie ma w sobie nic ciekawego. Już lepiej zdecydować się na odcienie szarości.
cziks

Postautor: grimm » 2018-03-09, 14:38

Zależy o jakiej bieli mówimy, bo jak się spojrzy na kolekcję duluxa kolory świata to można zobaczyć że jest mnóstwo wariantów - Czar Alabastru, Niebywale Śmietankowy i tak dalej. Wszystko to są białe odcienie ale każdy unikalny i ciekawy
grimm

Postautor: antu » 2018-03-12, 10:15

ja bardzo lubie biel i wlasnie takie biale pokoje,
pozniej juz tylko mozna dolozyc dodatki ...
potem jest to najlatwiejszy sposob na modyfikacje ... wymiesza dodatki i mozesz miec juz inny styl
antu

Postautor: antu » 2018-03-12, 10:15

ja bardzo lubie biel i wlasnie takie biale pokoje,
pozniej juz tylko mozna dolozyc dodatki ...
potem jest to najlatwiejszy sposob na modyfikacje ... wymiesza dodatki i mozesz miec juz inny styl
antu

Wróć do Wnętrza