Biuro w domu

Biuro w domu

Postautor: markot » 2017-10-30, 15:34

Zmieniłam właśnie pracę i swoje obowiązki będę wykonywać w domu. Mam czarne biurko i fotel, a pokój nie jest duży (około 20 m kwadratowych). Koleżanka doradziła mi, żebym pomalowała ściany na różowo lub biało, ale nie przekonuje mnie to. Macie jakiś pomysł?
markot

Re: Biuro w domu

Postautor: Ekspert Dekoral » 2017-11-14, 11:09

Postaw na uspokajająca zieleń. W palecie barw Dekoral znajdziesz modny miętowy odcień, który będzie pięknie komponować się z czarnymi meblami. Jeśli lubisz industrialne klimaty, grafitowe odcienie pięknie podkreślą ten styl. Wystarczy dodatek kwiatka, np. storczyka, by wnętrze stało się przytulne i odpowiednie do efektywnej pracy.
Ekspert Dekoral

Postautor: cziks » 2018-02-20, 18:45

Różowy kolor to lekka przesada. Zdecyduj się na stonowane kolory.
cziks

Postautor: malutka » 2018-03-26, 21:42

też bym postawiła na zieleń lub na beż,
dodałabym jakis kolorowy obraz by mozna było na chwile oderwać zwrok od kompa,
no chyab że masz ładny widok za oknem :D
malutka

Postautor: kazekk » 2018-06-14, 14:38

Cześć!
Chcę sobie w domu urządzić ciekawe biuro, bo otworzyłem działalność i potrzebna mi jest jakaś dobra kserokopiarka. Czytałem na stronie http://www.superkopia.pl/kserokopiarki-poleasingowe o tych poleasingowych i całkiem fajna opcja, ale jak chodzi o firmę to bardziej byście preferowali Konica Minolta czy Samsung?
kazekk

Postautor: sanciu » 2018-07-02, 08:59

Też jestem podczas aranżacji biura w domu i się zastanawiam nad zakupem szafki i generalnie jakiegoś regału znalazłem stronę https://biuromarket.com.pl/ z meblami biurowymi z metalu sądzicie, że tego typu są godne uwagi czy lepiej tradycyjnie stawiać na drewno? Chętnie przeczytam odpowiedzi osób, które się na tym znają :-)
sanciu

Wróć do Wnętrza