Aplikacje przydatne w branży OZE

Aplikacje przydatne w branży OZE

Postautor: krono » 2021-05-17, 13:35

Jak w temacie. Macie może coś sprawdzonego, godnego polecenia?
Może być płatna - największe znaczenie dla mnie ma funkcjonalność.
Żeby to rzeczywiście pomagało na co dzień. Zasugerujecie coś konkretnego?
Co w waszym przypadku zrobiło różnicę?
krono

Re: Aplikacje przydatne w branży OZE

Postautor: dapost » 2021-05-18, 13:41

W zasadzie to znam tylko jedną, która robi różnicę i co ciekawe - jest darmowa.
Chodzi o tę - https://ecomanager.co/ Ma na całe mnóstwo plusów, ale chyba tym największym jest prostata obsługi przy jednoczesnym umieszczeniu w niej masy cennych danych. I nam to się przydaje. Czy to jednak opcja dla każdego? Nie wiem - kwestia oczekiwań, ale ja mam w niej wszystko, co niezbędne.
dapost

Postautor: krono » 2021-05-19, 13:39

Hmm... spoko. Te wszystkie info są aktualne? Długo z tego korzystasz?
Ty też handlujesz instalacjami?
krono

Postautor: dapost » 2021-05-24, 13:45

Tak, handluję. Dane były zawsze aktualne - kilka razy to sprawdzałem.
Ogólnie rozwiązanie mega wygodne, bo jednak w małej apce sporo konkretnych funkcji, które ułatwiają życie.
I po prostu u nas to się sprawdziło.
dapost

Postautor: krono » 2021-05-25, 13:54

Zainstalowałem, przeglądam. Aż dziwne, że to darmowe, bo tak wstępnie mi się wydaje, że w tym jest wszystko, czego potrzebuję, dołożyli też mini CRM-a. Ogólnie mega pozytywne wrażenie. Postaram się wrzucić trochę więcej info, kiedy coś jeszcze wyciągnę z tej apki. Na razie testuję...
krono

Postautor: dapost » 2021-05-26, 13:58

Też się zdziwiłem, bo często w płatnych aplikacjach trafiam na mega błędy i rozwiązania, które są totalnie nieprzydatne, a jednak w tym przypadku wszystko jest spoko. Wszystkie rozwiązania przemyślane, funkcje przydatne - tak powinno być.
dapost

Postautor: passt » 2021-05-27, 13:46

Sprawdziłem demo - faktycznie sensownie to wygląda, bardzo łatwa w obsłudze, sporo funkcji. No i dobrze, że dołożyli do tego CRM - jeszcze popatrzę dokładniej, ale ogólnie wygląda na to, że u mnie to się fajnie sprawdzi. Cóż... zobaczymy.
passt

Postautor: sarkoski » 2021-05-28, 13:42

Też mam to zainstalowane od kilku tygodni - jest spoko. Apka prosta w obsłudze, a funkcji sporo. Tzn. chyba wszystko co jest potrzebne w branży fotowoltaicznej. I faktycznie - nie kojarzę, żeby taka apka była dostępna nawet w wersji płatnej, a tutaj wszystko jest za freeko.
sarkoski

Wróć do budownictwo