Unikalna współpraca z biurem nieruchomości

Unikalna współpraca z biurem nieruchomości

Postautor: Euro_Village » 2016-01-08, 11:44

Euro Village Silesia S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka Akcyjna z siedzibą w Centrum Katowic. Wskutek szybkiego rozwoju Spółka oferuje możliwość skorzystania z wypracowanego przez wiele lat know-kow.

Korzystanie z know how wiąże się z posiadaniem własnej działalności gospodarczej oraz chęcią rozwoju, co może spowodować szybkie zyski dzieki proponowanym możliwościom.

Pobieramy:
0 % prowizji !!! od Państwa klientów. Cała prowizja z transakcji jest Państwa
Nie ponoszą Państwo ŻADNYCH KOSZTÓW za obsługę i zamieszczanie ogłoszeń - koszty ogłoszeń pokrywa Euro Village Silesia!!

dodatkowo:
Euro Village Silesia w ramach know-how i podpisanej mowy umożliwia między innymi:

• Prawo do używania znaku towarowego.
• Udostępnienie know-how w ramach pakietu franczyzowego, a dotyczącego szeroko pojętego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
• Informowanie o planowanych akcjach reklamowych wspomagających sprzedaż i kampaniach promocyjnych dotyczących branży działania
• Udostępnienie strony internetowe o adresie www.unikone.pl
(uznana marka na rynku branży nieruchomości) w celu publikacji ogłoszeń dotyczących pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
• Promocja, reklama lokalna, ogólnokrajowa oraz globalna usług i produktów Franczyzobiorcy.
• Możliwość uczestnictwa w pozostałych projektach
i inwestycjach Euro Village Silesia. Warunki partycypacji zostaną indywidualnie uzgodnione.
• Szkolenia m.in. na temat pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich oraz zasad działania konkretnych programów, wewnętrzne szkolenia sprzedażowe. Możliwość dotarcia do nowych rynków

Zainteresowanych zachęcam do kontaktu!!!
Euro_Village
 
Posty: 1
Rejestracja: 2016-01-08, 11:36

Re: Unikalna współpraca z biurem nieruchomości

Postautor: Marta Kulawik » 2016-02-26, 17:09

Obecnie, konkurencyjność rynku nieruchomości wymaga nie tylko profesjonalnego podejścia ale przede wszystkim ciągłego rozwoju osób zajmujących się obrotem nieruchomościami. Właśnie dlatego powstała specjalna inicjatywa jaką jest spotkanie branżowe RECAMP.PL Tutaj znajdziesz specjalistów z branży zarządzania nieruchomościami, naładujesz się pozytywną energią oraz znajdziesz nowe sposoby podejścia do pośrednictwa nieruchomości. Spotkajmy się 3 MARCA w KATOWICACH. Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie: http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/katowice/recamppl-local-katowice-112320/
Marta Kulawik
 
Posty: 3
Rejestracja: 2016-02-26, 17:06


Wróć do okiem pośrednika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron