Jak fiskus weryfikuje kupno nieruchomości

Postautor: LVK » 2015-09-05, 23:06

Czy dobrze zrozumialem?! Hipotetyczna sytuacja :urzad skarbowy stwierdza ze cena jaka zaplacilem za nieruchomosc jest zbyt wysoka .Dostaje pismo z ich wycena.Zgadzam sie na nia i zwracaja mi czesc podatku jaki ppbral notariusz
LVK

Postautor: LVK » 2015-09-05, 23:09

Czy dobrze zrozumialem?! Hipotetyczna sytuacja :urzad skarbowy stwierdza ze cena jaka zaplacilem za nieruchomosc jest zbyt wysoka .Dostaje pismo z ich wycena.Zgadzam sie na nia i zwracaja mi czesc podatku jaki pobral notariusz.a Tak to dziala? Hahaha!

I jeszcze jedno:wiedza ile wydajemy od banku,gdzie ogladaja sobie wyciagi transakcji dokonanych kartami.
LVK

Postautor: Andrzej » 2015-09-15, 10:58

Mój problem: Kupiłem od krewnych stary drewniany dom na działce 4 tyś m2. Zadupie kompletne. Ale mam sentyment do rodzinnych stron. Zapłaciłem 20 tyś i jeszcze byli zadowoleni że się rudery pozbyli.

*

Fiskus uznał że oszukujemy. Dlaczego? Bo w okolicy jest kilka gospodarstw do kupienia po 100-120 tyś. Tylko że do każdego są zabudowania i po kilka hektarów ziemi. W dodatku nieruchomości te są wystawione na sprzedaż od kilku lat ale ...nikt ich nie kupuje. Tylko to urzędasa z Warszawki nie obchodzi. Skoro inne tyle kosztują i to i moje zapewne jest tyle warte.
Andrzej

Postautor: 24hourloanservice2011 » 2015-12-16, 02:30

Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: 24hourloanservice2011@gmail.com
24hourloanservice2011

Postautor: n n » 2015-12-19, 11:29

Po ilu latach sprawa zadeklarowana wartość mieszkania przedawnia się i us już nie szuka?
n n

Postautor: Bruckner » 2016-01-26, 03:03

Szukasz kredytu, aby pomóc ??

Zostały one odrzucone przez bank lub inną instytucję finansową, martwić się nie więcej, ponieważ ta firma, dajemy 3% kredytów dla naszych klientów, którzy są gotowi zapłacić więcej, w najbliższych latach ..

Zainteresowani ubieganiem się o kredyt, wymienione poniżej, aby wysłać e-mail: brucknerloanfirm@gmail.com

Pan Barry oferują następujące rodzaje kredytów:

* Kredyty ..

* Personal Loans ..

* Business Loans ..

* Kredyty inwestycyjne ..

* Kredyty rozwojowe ..

* Kredyty Zakup ..

* Kredyty budowlane ..

* Kredyt na zakup samochodu ..

* Kredyty w konsolidacji ..

* Kredyty międzynarodowe ..

* Pożyczki studenckie i więcej, bez zwłoki ....

Zastosuj i nie dostać kredytu w ciągu 48 godzin .. Tęsknię za tobą !!

Czekamy na e-mail ......

Zaobserwować wszystkim w odpowiedzi na: brucknerloanfirm@gmail.com

panie Bruckner
Bruckner

Postautor: Bruckner » 2016-01-26, 03:04

Szukasz kredytu, aby pomóc ??

Zostały one odrzucone przez bank lub inną instytucję finansową, martwić się nie więcej, ponieważ ta firma, dajemy 3% kredytów dla naszych klientów, którzy są gotowi zapłacić więcej, w najbliższych latach ..

Zainteresowani ubieganiem się o kredyt, wymienione poniżej, aby wysłać e-mail: brucknerloanfirm@gmail.com

Pan Barry oferują następujące rodzaje kredytów:

* Kredyty ..

* Personal Loans ..

* Business Loans ..

* Kredyty inwestycyjne ..

* Kredyty rozwojowe ..

* Kredyty Zakup ..

* Kredyty budowlane ..

* Kredyt na zakup samochodu ..

* Kredyty w konsolidacji ..

* Kredyty międzynarodowe ..

* Pożyczki studenckie i więcej, bez zwłoki ....

Zastosuj i nie dostać kredytu w ciągu 48 godzin .. Tęsknię za tobą !!

Czekamy na e-mail ......

Zaobserwować wszystkim w odpowiedzi na: brucknerloanfirm@gmail.com

panie Bruckner
Bruckner

Postautor: Gość » 2016-02-22, 16:47

ja i moje 2 siostry otrzymalismyw spadku mieszkanie z 1928r.znalezlismy kupca za 51000 urzad skarbowy ocenil je na 92000 i chce 17500 zl mieszk.w takim stanie jak w 1928 nie remontowane zlodzieje.
Gość

Poprzednia

Wróć do prawo