Wokół deregulacji

Wokół deregulacji

Postautor: KRN » 2012-10-30, 10:18

Zapraszamy do dyskusji o artykule „Wokół deregulacji”.

Przeczytaj artykuł

KRN
Administrator

Wokół deregulacji

Postautor: slawko » 2012-10-30, 10:18

A ci dalej swoje ... są przy korycie i innym nie dadzą się najeść ściągając drakońskie prowizje za pokazywanie nieruchomości. Mnóstwo ludzi trzyma kciuki za Gowina.
slawko

Wokół deregulacji

Postautor: Robert » 2012-10-30, 21:48

W szeregach posredników z licencjami jest także dużo osób które nie stosuja sie do etyki tego zawodu,ponadto duża częsc tych osób ma srednie wykształcenie natomiast od nowych posredników wymaga się studiów wyzszych oraz podyplomowych.Popieram p.Gowina ma słuszna rację .
Robert

Wokół deregulacji

Postautor: olka » 2012-10-30, 23:44

Pośrednik nie ściąga drakońskich prowizji za POKAZANIe nieruchomości...widać wiele osób nie wie jeszcze na czym polega praca pośrednika. ...
olka

Wokół deregulacji

Postautor: PAW » 2012-11-06, 15:58

Osoba, z którą najczęściej ma kontakt klient danego pośrednika w transakcji sprzedaży-kupna nieruchomości to tzw. OWCA (tłum. O- osoba W- wykonująca C- czynności A- agenta) a jej pozom profesionalizmu nie nie dobiega od średniej w stadzie baranów... Za co wiec miałbym płacić ?! Za umieszczenie mojego ogłoszenia, z moimi zdjeciami na stronie internetowej pośrednika, gdy dużo wiecej osób czyta bezpośredno ogłoszenia na Tablicy.pl, na "gumce", szybko.pl lub portalach sprzedaży bezpośredniej ? Minister Gowin ma 100% racji w sprawach deregulacji pośredników w obrocie nieruchomosciami, natomiast połowicznie - w sprawie deregulacji zawodu zarządców
PAW

Wokół deregulacji

Postautor: PAW » 2012-11-06, 15:59

Osoba, z którą najczęściej ma kontakt klient danego pośrednika w transakcji sprzedaży-kupna nieruchomości to tzw. OWCA (tłum. O- osoba W- wykonująca C- czynności A- agenta) a jej pozom profesionalizmu nie nie dobiega od średniej w stadzie baranów... Za co wiec miałbym płacić ?! Za umieszczenie mojego ogłoszenia, z moimi zdjeciami na stronie internetowej pośrednika, gdy dużo wiecej osób czyta bezpośredno ogłoszenia na Tablicy.pl, na "gumce", szybko.pl lub portalach sprzedaży bezpośredniej ? Minister Gowin ma 100% racji w sprawach deregulacji pośredników w obrocie nieruchomosciami, natomiast połowicznie - w sprawie deregulacji zawodu zarządców
PAW

Wokół deregulacji

Postautor: adam » 2012-11-08, 14:52

Prezes Piórecki ma poglądy tkwiące głęboko w komunie.
adam

Wokół deregulacji

Postautor: Lui » 2012-11-10, 20:19

PAW musisz otworzyc biuro i pokazac jak posrednik powinien dzialac.. pracowalem chwile w takim biurze i wspolczuje tam pracujacym... chyba nie ma branzy w ktorej tak ciezko cokolwiek zarobic..
Lui

Wokół deregulacji

Postautor: NORMALNY » 2012-11-14, 22:23

poziom pośredników z licencją w Białymstoku jest bardzo żałosny,wysługują się innymi ludźmi a sami robią takie zagrywki,że czasami jestem w szoku
NORMALNY

Re: Wokół deregulacji

Postautor: Vertilo34 » 2018-01-31, 10:17

Wiem o czym piszesz, strasznie mnie to denerwuje.
Vertilo34

Wróć do wywiady