Czy w kryzysie można zarabiać na nieruchomościach?

Postautor: KRN » 2012-06-19, 09:03

Zapraszamy do dyskusji o artykule „Czy w kryzysie można zarabiać na nieruchomościach?”.

Przeczytaj artykuł

KRN
Administrator

Postautor: Majki » 2012-06-19, 09:03

toż to badziewne ogłoszenie i reklama a nie wywiad
Majki

Postautor: bahh » 2012-06-19, 09:13

reklama dźwignią handlu... zmarnowane 2 minuty życia na czytanie tegoż...
bahh

Postautor: hen » 2012-06-19, 13:32

Jak to Rokefeler powiedzial " Kazdy sposob ktory prowadzi do celu jest dobry"

Dlatego cwaniakow i w Polsce nie brak. W Australi ,krora zyje z rynku nieruchomosci takie 3 dniowe szkolenie kosztuje $80.
hen

Postautor: viv » 2012-06-21, 10:10

W porównaniu z innymi szkoleniami tego typu, wcale nie jest to wysoka cena. Znajomy był na podobnym (firmy nie wymienię), zapłacił dużo więcej a na miejscu okazało się, iż to typowe naciągactwo, gadanie o zmianach swoich nawyków itp. To była bzdura. Program szkolenia wygląda sensownie, ja tam nie mam się czego czepiać, choć na samo szkolenie nie pójdę, bo już tę wiedzę posiadam:))
viv

Postautor: Bur » 2012-06-21, 11:58

A był ktoś na tym szkoleniu? Trudno sie wypowiedzieć bez wzięcia udziału. Ja nie byłem, ale program akurat wygląda dobrze.

Niestety teraz dla mnie nie jest czas inwestowania, ale może kiedyś się skuszę :)
Bur

Postautor: viv » 2012-08-09, 15:22

hen, ale nasz rynek jest taki a nie inny, tutaj ludzie nie potrafią inwestować, nie wiedzą w co albo jak się do tego zabrać. Na to, żeby społeczeństwo się wyedukowało potrzeba lat. NIe porównuj Polski do NORMALNEJ Australii czy innego normalnego kraju
viv

Re: Czy w kryzysie można zarabiać na nieruchomościach?

Postautor: kasia » 2012-08-09, 15:25

Bur pisze:A był ktoś na tym szkoleniu? Trudno sie wypowiedzieć bez wzięcia udziału. Ja nie byłem, ale program akurat wygląda dobrze.<br />
Niestety teraz dla mnie nie jest czas inwestowania, ale może kiedyś się skuszę :)

No przeciez Polacy to tylko narzekać potrafią, nie widzieli czegoś, nie uczestniczyli i wypowiadaja się jak najwięksi znawcy. Ja byłam na podobnym szkoleniu jednej z firm, szkolenie było o wiele droższe od tego i raczej przypominało mi spędy wielkich firm sprzedażowych. Ilez mozna słuchać o motywacji, pozytywnym podejściu, zmianie sposobu myślenia itp. Ja szukam konkretów. W tym programie są, a dwóch wykładowców znam z uczelni i wiem, że to fachurzy jak się patrzy. Przemyślę swój udział, może warto
kasia

Wróć do wywiady