Regulamin

Regulamin korzystania z forum KRN.PL

Regulamin

Postautor: KRN » 2008-05-13, 15:10

Regulamin forum

§1. KRN media Sp. z o.o., zwana dalej Wydawcą, udostępnia swoim użytkownikom możliwość bezpłatnego uczestniczenia w Forum Internetowym, zwanym dalej Forum, w portalu www.krn.pl w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii na różne tematy.

§2. Dostęp do Forum posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet, którzy skorzystają z formularza pozwalającego umieścić wpis na Forum, zwani dalej Uczestnikami Forum.

§3. Uczestnik Forum publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Wydawca nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Uczestników na łamach Forum.

§4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Uczestników na łamach Forum treści, które zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.), propagują alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagują środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażają osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego), zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego), przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.) lub w inny sposób są niezgodne z prawem lub dobrymi obyczajami.

§5. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Uczestników na łamach Forum przekazów reklamowych, linków do prywatnych stron www, danych osobowych, teleadresowych lub adresów e-mailowych, spamu, komentarzy łamiących prawa autorskie, treści niezgodnych z tematem toczącej się na Forum dyskusji.

§6. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Uczestników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwych, będących pomówieniami czy też celowo obraźliwych dla wywołania kłótni.

§7. Wydawca zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w par. 4, 5 i 6 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia par. 4, 5 i 6 regulaminu. Wydawca może również przekazać pozostające w jego posiadaniu dane Uczestników Forum sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

§8. Wydawca dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.

§9. Wydawca zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron Forum z treści prowadzonych przez siebie serwisów bez podawania przyczyn takiego działania.

§10. Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach Forum upoważniają nieodpłatnie KRN Media Sp. z o.o. do publikowania tych treści w całości lub części w innych wydawnictwach Wydawcy, zapisywania w pamięci komputera, obróbki w celu dostosowania do wymogów serwisu, rozpowszechniania w sieci Internet, umieszczania wypowiedzi internautów w bazach danych, włączania ich w całości lub fragmentach do innych utworów i tworzenia opracowań wraz z podaniem źródła i oznaczeniem użytym przez autora wypowiedzi.

§11. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Wydawca zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

§12. Nie publikujemy komentarzy, które zawierają uwagi skierowane do redakcji portalu KRN.pl. Jesteśmy za nie bardzo wdzięczni, niemniej jednak prosimy o kierowanie ich pod adres: redakcja@krn.pl Nie będzie wówczas wątpliwości, że Państwa uwagi trafią do osób odpowiedzialnych za treść serwisu.

§13. Komentarz wysłany wielokrotnie publikowany jest tylko raz.
KRN Media Sp. z o.o. – Wydawca portalu KRN.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
KRN podkreśla, że korzystający z porad umieszczanych na forum czynią to na własne ryzyko i odpowiedzialność. KRN nie ponosi też odpowiedzialności za ich merytoryczną wartość.
Wypełnienie i przekazanie KRN formularza zgłoszeniowego forum stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów prowadzenia forum/marketingowych/łącznie z ich udostępnianiem innym podmiotom, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz 926 ze zm.
KRN
Administrator
 
Posty: 4351
Rejestracja: 2007-12-28, 22:03
Lokalizacja: Kraków

Wróć do Regulamin

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron