Millenia Fort etap VII

Millenia Fort etap VII

Postautor: Aneta Kowal » 2010-06-20, 15:00

Co sądzicie o osiedlu Millenia Fort? Właśnie przeczytałam, że Wawel Service rozpoczyna VII etap. Zastanawiam sięnad rezerwacją mieszkania właśnie tam. Warto?
Aneta Kowal

Postautor: Syśka » 2010-07-06, 20:48

Renderingi wyglądają sympatycznie. Nie są mdłe co niewątpliwie wpłynie pozytywnie na obcowanie z tymi budynkami.
Tamte rejony Krakowa rozwijają się coraz bardziej. Infrastruktura dobra. Cena też w porządku. Sądzę, że jest ok.
Syśka
Syśka

Re: Millenia Fort

Postautor: miami » 2011-03-30, 16:32

Syśka pisze:Renderingi wyglądają sympatycznie. Nie są mdłe co niewątpliwie wpłynie pozytywnie na obcowanie z tymi budynkami.
Tamte rejony Krakowa rozwijają się coraz bardziej. Infrastruktura dobra. Cena też w porządku. Sądzę, że jest ok.

Mieszkam na tym osied;lu i jestem zadowolona, duzo zieleni, parki i mile dla oka bloki. Polecam
miami

Kliny polecam

Postautor: majka88 » 2011-03-31, 11:02

Ja też mieszkam na Milleni na Klinach i jest ok, cicho, spokojnie i coraz wiecej linii MPK:)
majka88

Millenia

Postautor: żabka » 2011-04-24, 11:06

Mieszkam na tym osiedlu i jestem zadowolona. Spokojnie, z dala od centrum ale dobra komunikaja pozwala na szybki dojazd. parki, lasy, szkoly i sklepy. A budynki na Millenia Fort niziutkie i przyjemne. Mogę szczerze polecić:))))
żabka

Millenia Fort - mueszkania

Postautor: ryś » 2011-05-03, 16:13

witam wszystkim zainteresowanych tematem osiedla.
Chcialem zapytac mieszkancow o ukłądy mieszkan na tym osiedlu, czy kuchnie sa jase, czy pokoje ustawne? Jak jest na klatkach, czysto?bezpiecznie? mozna np. zostawic wózek itd?
z góry dziękuje za odpowiedzi, rysiek.
ryś

Re: Millenia Fort etap VII

Postautor: gerwazy » 2017-03-07, 16:51

Dla mnie duże znaczenie ma jakie linie tam jeżdzą żeby zdążyć
Jak schudnąć do wakacji? Zobacz na http://tabletkinaodchudzanie.co
gerwazy

Wróć do Kraków