ostrzeżenie -firma Mill-Yon warszawa

ostrzeżenie -firma Mill-Yon warszawa

Postautor: nadia » 2008-06-13, 11:27

Chciałam ostrzec przed firmą Mill-Yon Sp. z o.o. na moje nieszczęście zdecydowałam sie na zakup mieszkania w inwestycji Aura Park z założeniem że będzie to wspaniała lokata na przyszłość pod wynajem i tak zaczęły sie moje problemy przede wszystkim nie przestrzegają zapisów umów, ich priorytetem to budowanie najtańszym kosztem znacznie zaniżyli standard wykończenia osiedla aura park w wilanowie, lekceważące podejście do klientów , oszukują i zwodzą serdecznie odradzam.
Nadia
nadia

Postautor: Camel » 2008-06-13, 12:32

cóż Nadia - jesteś kolejną osobą która potwierdza tylko regułę o tzw polskiej deweloperce - wziąć pieniądze od klientów i w krzaki;/

póki, co niestety uregulowania prawne są takie, że chronią dewelopera a nie klientów.
Póki się to nie zmieni trudno cokolwiek zaradzić
Awatar użytkownika
Camel

Ja rowniez ostrzegam przez Mill Yon sp. z o.o.

Postautor: Oszukany przez Mill-Yon » 2008-07-29, 01:18

To jest nieucziwy deweloper. Nie przestrzegali umowy z klientami, zanizajac standard osiedla. Od prawie roku trwa walka miedzy mieszkancami i Mill Yon. Negocjacje nie daly rezultatow. Sprawa pewnie znajdzie swoj final w sadzie.
Ostatnio wyszlo na jaw kolejne przeklenstwa w wykonaniu Mill Yon sp. z.o.o. Firma ta po wybudowaniu osiedla zalozyla sobie Wspolnote i maja w niej wiekszosc przeglosowala kilka kontrowesyjnych spraw na szkode mieszkancow.
Tez zaluje, ze kupilem mieszkanie od Mill-Yon. Szczerze odradzam.
Oszukany przez Mill-Yon

Postautor: Jarosław » 2008-08-22, 15:52

Witam. A jakie oni mają jeszcze inwestycje?
Jarosław

Mill-Yon Aura Park

Postautor: Gość » 2008-08-25, 22:54

MILL-YON i AURA PARK

Najlepsza reklama to fotki
.
[url="http://picasaweb.google.com/astalmach/AuraParkByMillYonPBMPoUdnie"]MILL-YON AURA PARK[/url]
Gość

aura park

Postautor: nico » 2008-08-25, 22:57

Najlepsza reklama to fotki:

MILL-YON AURA PARK
nico

Omijacie firme Mill-Yon

Postautor: Mathew » 2008-09-27, 00:48

Sam sie przekonalem jak Mill-yon mogl byc bezczelny zaniazajac standard ZAPISANY w umowie podpisanej w formie aktu notarialnego.
Mimo walki grupy kilkadziesieciu klientow, firma ta nie poprawila nic, co wiecej brnie dalej w swoim klamstwie.
Takich deweloperow jak Mill-Yon nalezy wyeliminowac z rynku.
Mathew

Postautor: Biljon » 2008-09-30, 00:32

Zobacz jak buduje Mill-Yon

Mill-Yon

Mill-Yon
Biljon

Postautor: Lol » 2008-10-14, 22:17

Niom, Mill yon to przykład tego jak deweloperzy bezczelnie oszukują klientów. To oszuści z Izraela. Odradzam.
Lol

Postautor: syneloi » 2013-03-11, 16:56

Jeśli pragniesz się bogacić stań się twórcą i użytkownikiem tego na co będzie ciebie stać... nie musisz naruszać prawa ponieważ masz dość bogactwa w sobie by otrzymać za nie więcej niż potrzebujesz czego przykładem jest internet, w którym mnóstwo twórców oferuje tobie za darmo swoje dzieła.
Eltaoo: Rozmyślaj i rozmawiaj o tym co pożyteczne dla żyjących oraz postępuj w ten sposób a zdobędziesz wszystko co do szczęścia potrzebujesz.
Awatar użytkownika
syneloi

Re: ostrzeżenie -firma Mill-Yon warszawa

Postautor: Daniel44321 » 2020-02-04, 08:47

Ja w tym wątku w ogóle się nie będę wypowiadał bo po prostu to mnie nie interesuje.
Daniel44321

Wróć do Warszawa