Ozonowanie mieszkania - jak często?

Ozonowanie mieszkania - jak często?

Postautor: narciara » 2013-10-22, 14:46

Moja rodzina ma pewne problemy z alergiami o różnych przyczynach i chciałabym zainwestować trochę w ozonowanie.
Jest to taki proces, który pozwala na zminimalizowanie działania alergenów, które jesienią i zimą stają się nie do zniesienia. Tu zresztą można więcej poczytać: http://alergia-ozonowanie.pl/
Czy ktoś z was już próbował tej metody i może powiedzieć, jak często trzeba powtarzać ozonowanie, żeby to miało sens?
narciara

Re: Ozonowanie mieszkania - jak często?

Postautor: Opoka » 2014-06-05, 11:52

Ja w stolicy korzystam z ozonowania firmy airozone.pl, jest bardzo opłacalne dla alergików. Zabieg ten powtarzam co 2 miesiące, musisz wyjść na półgodziny z mieszkania a do tego następne 30 minut poświęcić na jego wywietrzenie i tyle :)
Opoka

Postautor: adelka54 » 2014-06-12, 14:57

a jakie tynki są wykonane w mieszkaniu? Dla alergików najlepiej sprawdzają się tynki cementowo wapienne, są dużo mniej inwazyjne dla zdrowia niż typowe gipsowe. Jeśli to możliwe to radziłabym przeprowadzić remont.
adelka54

Postautor: Filiz » 2014-06-26, 23:17

Witam,
jeżeli poszukujecie sprawdzonych i rzetelnych rad polecam prowadzone przez MG Projekt forum i blog. Znajdziecie tam wiele cennych informcji. Od dłuższego czasu uwaznie śledze szczególnie bloga MG Projekt. Zamieszczane artykuły są bardzo przydatne przy remontach budowie czy urządzaniu mieszkania. Znajdziecie tam również cenne wskazówki odnośnie załatwienia spraw w urzędach i innych istotnych kwestiach prawnych i to zupełnie za darmo!!
Polecam
Filiz

Postautor: miroslawa » 2015-03-28, 18:33

ja korzystam w okolicach warszawy z firmy http://alergia-ozonowanie.pl/ mamy alergika w domu
Ozonowanie jest skuteczne - stosujemy je około cztery razy w roku.
miroslawa

Postautor: Daniel44321 » 2020-02-04, 08:46

Ja nawet nie wiem co to jest do końca te ozonowanie mieszkania.Może ktoś mi to wytłumaczy.
Daniel44321

Wróć do Warszawa