Targi Mieszkań i Targów

Targi Mieszkań i Targów

Postautor: Rokokoszka » 2017-01-26, 14:10

4 i 5 lutego odbędą się targi, a u ROBYG można wygrać bilety: https://www.facebook.com/robygdeweloper/photos/a.1462259490694197.1073741827.1461660494087430/1796265313960278/?type=3&theater
Rokokoszka
 
Posty: 273
Rejestracja: 2015-05-29, 12:46

Re: Targi Mieszkań i Targów

Postautor: Rokokoszka » 2017-03-03, 13:30

I kolejne targi w Warszawie przed nami:
Atrakcyjna oferta ROBYG podczas targów na warszawskim Torwarze. Nowoczesne mieszkania Grupy już od 5 899 zł za m2. Pełna informacja prasowa: http://robyg.pl/atrakcyjna-oferta-robyg-podczas-targow-na-warszawskim-torwarze/
Rokokoszka
 
Posty: 273
Rejestracja: 2015-05-29, 12:46

Re: Targi Mieszkań i Targów

Postautor: Rokokoszka » 2017-03-31, 11:52

W najbliższy weekend – 1 i 2 kwietnia – Grupa ROBYG zaprezentuje swoją atrakcyjną ofertę na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie PGE Narodowym oraz podczas Południowych Targów Nieruchomości w Arenie Ursynów. Na klientów czeka ponad 2000 mieszkań w 6 dzielnicach stolicy. W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać również z porad ekspertów, którzy podzielą się wiedzą nt. formalności związanych z zakupem mieszkania, czy też jego aranżacją. Aleja ks. J Poniatowskiego 1 oraz ul. Pileckiego 122 to adresy miejsc, które powinien odwiedzić każdy, kto chce skorzystać z propozycji ROBYG i kupić lokal wyposażony w nowoczesny system Smart House. Grupa jako jedyny deweloper oferuje to rozwiązanie w standardzie – bez ponoszenia dodatkowych opłat.
Rokokoszka
 
Posty: 273
Rejestracja: 2015-05-29, 12:46

Re: Targi Mieszkań i Targów

Postautor: piotr.84 » 2017-04-10, 12:59

Oferuje pomoc podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru, posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: jakość wykonania tynków, wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.

Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu:
Piotr 889 228 440
https://www.facebook.com/Odbiory-mieszkań-Warszawa-254067855006519/?ref=bookmarks
http://www.odbior-mieszkan.pl
Warszawa i okolice
piotr.84
 

Re: Targi Mieszkań i Targów

Postautor: Rokokoszka » 2017-04-21, 11:13

Targi Dzielnicowe na Kole już w najbliższy weekend: https://www.facebook.com/robygdeweloper/posts/1836413843278758
Rokokoszka
 
Posty: 273
Rejestracja: 2015-05-29, 12:46

Re: Targi Mieszkań i Targów

Postautor: Rokokoszka » 2017-09-27, 13:35

W najbliższy weekend Targi Mieszkań i Domów w EXPOXXI w Warszawie!
Załączniki
Targi EXPOXXI.jpg
(194.9 KiB) Nie pobierany
Rokokoszka
 
Posty: 273
Rejestracja: 2015-05-29, 12:46

Re: Targi Mieszkań i Targów

Postautor: Rokokoszka » 2017-09-29, 12:09

Jest już oficjalna oferta od ROBYG:
Targi Mieszkań i Domów – wymarzone „M” od ROBYG

Najatrakcyjniejsze dzielnice Warszawy w ofercie Grupy

Aż 95% procent mieszkań ROBYG sprzedaje się we wczesnych etapach inwestycji. O tym co sprawia, że lokale Grupy cieszą się tak dużą popularnością wśród kupujących będzie można dowiedzieć się na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się w dniach 30 września – 1 października w Centrum EXPO XXI. Specjaliści ROBYG zaprezentują warszawską ofertę dewelopera wraz ze wszystkimi szczegółami – ceny mieszkań zaczynają się już od 5799 zł/m2. Odwiedzający będą mogli również skorzystać m.in. z porad ekspertów finansowych czy poznać zalety technologii Smart House, którą spółka instaluje w mieszkaniach bez dodatkowych kosztów.
ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje: Osiedle Young City 2 i Osiedle Kameralne na Bemowie, Forum Wola, Stacja Nowy Ursus, Ogrody Wilanów, Green Mokotów, a także nowe Osiedle Życzliwa Praga. W 2017 roku spółka planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy.
Lokale ROBYG – jednego z liderów na rynku deweloperskim – cieszą się dużym zainteresowaniem osób szukających mieszkania. Jest to efekt m.in. podejścia firmy do kupujących – ich satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Dlatego nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby inwestycje Grupy były dostosowane do oczekiwań klientów. Czasem wychodzimy nawet o krok dalej i kreujemy nowe trendy – tak jak z systemem Smart House, który ROBYG jako pierwszy wprowadził do oferty w standardzie. Ponadto filozofia budowania ROBYG sprawia, że osiedla Grupy powstają w starannie dobranych lokalizacjach oraz cechują się kompleksowym podejściem do projektu. Mieszkańcy mogą korzystać zarówno z zieleni, jak i całej infrastruktury rekreacyjno-usługowej na terenie i wokół osiedla. Równolegle dbamy, aby dostęp do inwestycji był jak najwygodniejszy – firma zapewnia drogi dojazdowe i sygnalizację świetlną. To wszystko sprawia, że osoby kupujące mieszkanie ROBYG są bardzo zadowolone z swojego nowego „M” i chętnie polecają firmę znajomym, za co mogą otrzymać nagrody i prezenty. Jednak najlepiej przekonać się o tym samemu – dlatego właśnie serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia stoiska ROBYG na targach mieszkaniowych w Centrum EXPO XXI”– mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Źródło: ROBYG
Rokokoszka
 
Posty: 273
Rejestracja: 2015-05-29, 12:46

Re: Targi Mieszkań i Targów

Postautor: Rokokoszka » 2017-10-13, 14:05

ROBYG z nowościami na targach mieszkaniowych

Specjalne promocje dla klientów Osiedla Życzliwa Praga


Polski rynek deweloperski jest już dojrzały i stabilny, a Polacy coraz świadomiej szukają lokali dla siebie. Grupa ROBYG bacznie obserwuje rynek i oferuje lokale, które są dostosowane do bieżących potrzeb kupujących, co skutkuje bardzo dobrą kontraktacją – narastająco po trzech kwartałach 2017 roku na poziomie 2702 lokali. Wszystkich, którzy chcą poznać atuty lokali ROBYG zaprasza w najbliższy weekend 14-15 października na dwie imprezy targowe: Południowe Targi Nieruchomości (Ursynów) i Północne Targi Nieruchomości (Tarchomin), gdzie specjaliści ROBYG zaprezentują warszawską ofertę dewelopera wraz ze wszystkimi szczegółami – ceny mieszkań zaczynają się już od 5799 zł/m2. Dodatkowo, na klientów kupujących mieszkanie w inwestycji Osiedle Życzliwa Praga czeka niespodzianka w postaci bonu na wyposażenie mieszkania1.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje na: Bemowie, Mokotowie, Woli, bliskim Tarchominie, Żoliborzu, w Ursusie oraz Wilanowie, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy
Włochy. Odwiedzający targi będą mogli również skorzystać m.in. z porad ekspertów finansowych czy poznać zalety technologii Smart House, którą spółka instaluje w mieszkaniach bez dodatkowych kosztów.

„Mieszkanie to nie tylko miejsce do spania – to styl życia, więc musi być dopasowane do naszych potrzeb. W grupie ROBYG staramy się zapewnić szeroki wachlarz propozycji, tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Mamy mieszkania dla singli o niewielkim metrażu, ale także kilkupokojowe dla rodzin z dziećmi i o podwyższonym standardzie dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykończenia. Ale to nie wszystko! Każdy nasz lokal jest wyposażony w system Smart House, który umożliwia zdalne sterowanie elektroniką i pozwala zmniejszyć rachunki za prąd nawet o 30%”– mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

„Nasze osiedla, obok jasnych i przestronnych mieszkań, posiadają zaaranżowane w przemyślany sposób otoczenie – ze szczególnym naciskiem na zieleń. Dzięki temu są doskonałym miejscem do zrelaksowania się po intensywnym dniu. Ponadto inwestycje ROBYG powstają w dogodnych lokalizacjach – w dobrze skomunikowanych częściach Warszawy, skąd szybko można dotrzeć do pozostałych części stolicy lub bez problemu wybrać się w dalszą podróż poza miasto. O tym wszystkim będzie można przekonać się na Targach Mieszkaniowych Koło – w ROBYG cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem, dlatego serdecznie zapraszamy osoby, które szukają własnego wymarzonego „M” do odwiedzenia stoiska Grupy już 16 i 17 września. Z naszą pomocą z pewnością znajdą coś dla siebie” – dodaje Joanna Chojecka.

ROBYG w cenie mieszkania zapewnia Smart House, czyli technologię inteligentnego domu. Grupa jako pierwszy deweloper na polskim rynku wyposaża wszystkie mieszkania w ten nowoczesny system w standardzie – klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Smart House ułatwia codzienne życie dzięki zdalnej kontroli nad urządzeniami domowymi. Technologia ta pozwala mieszkać w nowoczesnym stylu – za pomocą aplikacji mobilnej i połączenia z Internetem można sterować pracą m.in. ogrzewania, dzięki czemu w ciągu dnia możemy je wyłączyć i zaoszczędzić na kosztach, a uruchomić dopiero przed powrotem do domu.

„Dobra jakość wykończenia, funkcjonalne rozkłady mieszkań i starannie zaprojektowane budynki to nie koniec naszego myślenia o skrojonej na miarę inwestycji. Nasze osiedla to integralne fragmenty miasta, gdzie dostępne są sklepy i lokale usługowe, pełna infrastruktura drogowa, a lokalizacje wybierane są tak, żeby dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską był dogodny. Dbamy też o najmłodszych mieszkańców, dlatego lokujemy nasze inwestycje tak, żeby w bezpośredniej bliskości dostępne były przedszkola i szkoły. Wszystko to przy zachowaniu korzystnego stosunku jakości do ceny lokalu. Jeśli więc szukasz wygodnego, dobrze skomunikowanego mieszkania w ładnym otoczeniu – zapraszamy do naszego stoiska na targach – nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą lepiej poznać nasze inwestycje” – dodaje Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

ROBYG – jako jeden z pierwszych na polskim rynku deweloperów – instaluje za darmo nowoczesny system Smart House. Technologia ta umożliwia zdalne sterowanie domową elektroniką. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia zarówno najwyższy komfort mieszkania, jak i oszczędność energii co przekłada się na zmniejszone rachunki za prąd – nawet o 30%. Do obsługi zaprogramowanych urządzeń potrzebna jest jedynie aplikacja mobilna oraz połączenie z Internetem. Technologia inteligentnego domu jest standardem oferowanym bez dodatkowych opłat we wszystkich mieszkaniach Grupy ROBYG.

Grupy ROBYG można znaleźć:

Południowe Targi Nieruchomości (Ursynów) – Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122
Północne Targi Nieruchomości (Tarchomin) - Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Strumykowa 21

Więcej: https://robyg.pl/grupa-robyg-z-nowosciami-na-targach-mieszkaniowych/
Rokokoszka
 
Posty: 273
Rejestracja: 2015-05-29, 12:46

Re: Targi Mieszkań i Targów

Postautor: Rokokoszka » 2018-02-27, 15:20

Teraz najbliższe targi w Warszawie to Targi Dzielnicowe: https://www.facebook.com/events/1961075803922242/
Rokokoszka
 
Posty: 273
Rejestracja: 2015-05-29, 12:46

Re: Targi Mieszkań i Targów

Postautor: Rokokoszka » 2018-03-07, 16:54

17 i 18 będą Targi Expo na Torwarze: https://www.facebook.com/events/186245282128861/
Rokokoszka
 
Posty: 273
Rejestracja: 2015-05-29, 12:46

Re: Targi Mieszkań i Targów

Postautor: igor3333swssą » 2021-09-23, 11:43

Ciekawie ile osób wchodzi do tego wątku. Mnie to bardzo interesuje.
igor3333swssą
 
Posty: 5
Rejestracja: 2021-09-23, 11:32


Wróć do Warszawa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron