Rezydencja Kościuszki w Piastowie. Mieszkania z poręczenia

Re: Rezydencja Kościuszki w Piastowie. Mieszkania z poręczen

Postautor: Jagła » 2015-02-18, 17:20

Nie ma problemów z hałasem od ulicy, ja tą okolicę polecam
Jagła

Postautor: Mondo » 2015-02-25, 17:38

Śmiało można tutaj kupować, z ulicy nic nie słychać. A najlepsze jest to, że przy kolejce mieszkamy, w Warszawie jestem szybciej niż kumpel z Wesołej :)
Mondo

Postautor: galos » 2015-03-02, 13:35

Jakie są koszty realne takich mieszkań?
galos

Postautor: Karabello » 2015-03-25, 15:28

tutaj są ceny http://www.barc.com.pl/wyszukiwarka-mieszkan_13.html?invest=15&surface=0&room=0&type=0
Karabello

Postautor: Raro » 2015-04-15, 13:17

A ogólnie Piastów polecacie?
Raro

Postautor: Kamita » 2015-04-27, 15:22

Bez porównania lepiej niż w jakiś Radzyminach czy Ząbkach, bo jest kolejka i dojedziesz do Warszawy w 25-30 min. Ja nie żałuję, że tutaj kupiłem, mieszkania o wiele tańsze i mogłem sobie pozwolić na większe
Kamita

Postautor: KapitanB » 2015-05-20, 13:20

Raro pisze:A ogólnie Piastów polecacie?

Ja wszystkim polecam Piastów. Na miejscu wszystko co potrzeba jest pod ręką, a do Warszawy kolejką dojazd jest lepszy niż z niejednej podwarszawskiej miejscowości. A jak jeszcze mieszkasz tutaj w Rezydencji Kościuszki to już w ogóle kolejka jest 'pod nosem'. W ogóle jest spokojniej i mieszkania o wiele tańsze niż w samej Warszawie.
KapitanB

Postautor: HenykC » 2015-06-23, 16:12

Nie ma co czarować w Warszawie nikt nie kupi mieszkania w cenach piastowskich...Mieszkanie z antresolą kupiłem za cenę 40 metrowej klitki w mieście
HenykC

Postautor: Jon » 2015-07-15, 12:58

Potwierdzam, mieszkanie w Piastowie to była dobra decyzja. Kupiłem w Rezydencji Kościuszki więc kolejkę mam przy osiedlu, a dojazd do centrum warszawy znajduje mi 30 minut, a mieszkanie kupiłem o wiele taniej niż w Warszawie
Jon

Postautor: krono » 2016-01-04, 14:10

A to na Mokotowie i w bardzo dobrym standardzie, zerknijcie na to - http://www.yareal.pl/rezydencja-konstancinska Znakomite otoczenie, piękny budynek, nowoczesne budownictwo. Oczywiście to wszystko jest kwestią budżetu jaki posiadacie, ale uważam, że jeśli szukać odpowiedniego miejsca do zamieszkania, to lepiej z góry wybrać to miejsce idealne.
krono

Postautor: nadzia » 2017-01-09, 16:55

Witam, Mieszkam na ul Wybickiego w Piastowie.
Czy mam ktoś może do wynajęcia miejsce garazowe w tym miejscu lub gdzieś w pobliżu ?

Aga
nadzia82@o2.pl
nadzia

Poprzednia

Wróć do Warszawa