Pomoc dla frankowiczów sprzeczna z zasadą równości

Postautor: KRN » 2015-09-01, 09:06

Zapraszamy do dyskusji o artykule "Pomoc dla frankowiczów sprzeczna z zasadą równości".

Przeczytaj artykuł

KRN
Administrator

Postautor: Romel » 2015-09-01, 09:06

Racja. Tak samo - dlaczego ten co już spłacił kredyt własnymi siłami ma być nierówno traktowany z tym co czeka aż mu skapnie?
Romel

Postautor: Paweł. » 2015-09-01, 12:32

Wziąłem w lipcu 2008 roku kredyt mieszkaniowy we frankach w wysokości 140tyś na zakup swojego pierwszego mieszkania (wartość mieszkania wtedy 300tyś). Przez te siedem lat spłaciłem w ratach 70tyś. A do spłacenia zostało mi jeszcze według banku 240tyś kapitału. UTOPIA Z TYM FRANKIEM!
Paweł.

Postautor: PAW. » 2015-09-07, 15:17

Przestępczym działaniem banków było (i NADAL jest!!!) przeliczane całości kwoty kredytu na CHF - dzięki temu uzyskali jednorazowo zysk w wysokości 50% a nawet 70% w stosunku do wyjściowej kwoty kredytu (kapitału) który dodatkowo w rzeczywistości udzielili w złotych (a nie w CHF) Kwota kapitału w zł została w rzeczywistości tylko księgowo przeliczona po bankowym kursie kupna CHF (a więc najbardziej niekorzystnym dla krdytobiorców)więc kwota jaką pożyczyli w zł mimo kilkuletnich spłat kredytu nagle wzrosła o 3/4... Jeżeli roczne procentowanie kredytu przekracza 4-rokrotność stopy lombardowej - jest to LICHWA !!! To czym zatem jest takie zwiększenie kwoty kapitału do spłaty ??? Dodatkowo są juz wyroki karne w europejskim wymiarze sprawiedliwości za celowe manipulowanie wskaźnikiem LIBOR na zlecenie dużych grup bankowych (UBS, City Group I inne)
PAW.

Re: Pomoc dla frankowiczów sprzeczna z zasadą równości

Postautor: danielek32 » 2019-02-01, 08:52

Moim zdaniem to bardzo dobrze że jest teraz pomoc dla Frankowiczów. Z tego powodu jestem bardzo zadowolony.Nawet mega zadowolony.
danielek32

Postautor: maideared00 » 2019-02-07, 13:59

Moim zdaniem inaczej im powinni pomóc, czyli skontrolować, to na jakiej zasadzie banki nagle podniosły kwoty kredytów do spłaty.
Z kobietą nie ma żartów - w miłości czy w gniewie. Co myśli, nikt nie zgadnie; co zrobi nikt nie wie.
Chcesz dowiedzieć się, co to jest demencja starcza?
Awatar użytkownika
maideared00

Postautor: Jeenia56 » 2019-06-24, 16:20

Niestety te osoby zostały teraz same z tym problemem.
Jeenia56

Wróć do wiadomości z rynku